עו"ד נועה ארנון

מנהלת פיתוח עסקי בחברת דמרי בעיר

עו"ד נועה ארנון (34) בעלת תואר B.A במנהל עסקים, LL.B במשפטים, מנהלת פיתוח עסקי בחברת דמרי בעיר. במסגרת תפקידה, אמונה ארנון על בחינה וקידום של הזדמנויות עסקיות (ניתוח עסקאות, ניהול מו"מ, ליווי תכנוני, משפטי, ועוד), תכנון ובניית אסטרטגיות לקידום החברה,הובלה וניהול של צוות מנהלי הפרויקטים בחברה, האמונים על קידום כלל הפרויקטים של החברה – כיום מעל 35 פרוייקטי תמ"א 38 במתווה הריסה ובניה ופינוי בינוי, בנוסף לפרויקטים רבים בשלבי מכרז. 

את תחילת דרכה בענף עשתה ארנון בניהול נכסים וקידום השקעות בחברה משפחתית. לאחר סיום לימודיה והתמחות במחלקת הנדל"ן של משרד עוה"ד נשיץ, ברנדס אמיר, הצטרפה לפני כ-5 שנים לחברת דמרי בעיר כמנהלת פרויקטים, התקדמה לניהול צוות וכיום היא מכהנת כמנהלת הפיתוח העסקי של החברה. 

לשאלה מהן הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, משיבה ארנון:
אני אוהבת את העיר, אוהבת אתגרים ואוהבת מספרים.
כבר מגיל צעיר הייתי ספורטאית תחרותית בתחום שייט המפרשיות ואני מאמינה שלתחום הנדל"ן ולספורט יש לא מעט נקודות השקה, בשני התחומים הישגיות, עבודה קשה והתמדה הם חלק בלתי נפרד מהתהליך. 

אני מקווה להצליח ולתרום לחידוש פני העיר והמרחב העירוני תוך שמירה על סטנדרטיים מקצועיים גבוהים במיוחד ולא פחות חשוב, על אנושיות והגינות. קיים הרבה מאוד חוסר אמון בתחום שלנו והייתי רוצה להראות שאפשר לעשות את זה גם אחרת וכמובן להצליח". 

בעשור בו ארנון פעילה בענף הנדל"ן, זכתה להיות שותפה מלאה ולקחת חלק משמעותי בכל תהליך הצמיחה המרשים שעשתה חברת דמרי בעיר בשנים האחרונות, במהלכו נבחרה החברה לקדם עשרות רבות של פרויקטים בערי הביקוש במסגרתם ייבנו אלפי יחידות דיור חדשות.

לשאלה מהן שאיפותיה לעתיד, משיבה ארנון:
"להמשיך לפעול, להתמקצע ולהתפתח בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. לקדם ולפתח במסגרת פרויקטים עתידיים את תחום הקיימות תוך שילוב טכנולוגיות חדשות המאפשרות שימור וייצור של אנרגיה באופן שמאפשר לבניינים להיות בעלי עצמאות אנרגטית,ואף לייצר אנרגיה נוספת מעבר לדרוש לתפקוד הבניין, והכל תוך צמצום טביעת הרגל הפחמנית- לשמירה על הכדור שלנו".

נגישות