עוז אליעזר לוי

בעלים ומהנדס ראשי עוז הנדסה

חברת עוז הנדסה מספקת מעטפת שירותים בענף ההנדסה האזרחית על ידי מהנדסים, אדריכלים ויועצים מומחים.
החברה מתמחה בליווי ופיקוח מטעם הדיירים בענף ההתחדשות עירונית – פינוי בינוי ותמ"א 38, וכן בביקורת מבנים וכתיבת חוות דעת לבית משפט. 

בענף ההתחדשות העירונית, מלווה החברה את בעלי הקרקע (הדיירים) בפרויקט החל משלבי התכנון המוקדמים הכוללים ניהול מכרז יזמים, כתיבת מפרטים טכניים ובקרות אחר תב"ע ותוכניות הגשה להיתר.
בהמשך, מלווה החברה את שלבי ביצוע הפרויקט על ידי מהנדסי בניין מוסמכים תוך ביצוע בקרות אחר עבודות הקבלן והיועצים השונים.
בסיום הפרויקט,  מלווה החברה את בעלי הדירות בתהליך המסירה וכן מספקת מתן שירותי ביקורת מבנים לאורך שנת הבדק שלאחר האיכלוס.

את דרכו בענף הנדל"ן החל לוי מיד עם סיום לימודיו ותחילת עבודתו בענף ההנדסה האזרחית כמהנדס ביצוע ומנהל פרויקטים בענף המגורים.

משם הדרך להתמחות בענף ההתחדשות העירונית הייתה קצרה כך לדבריו של לוי, "עם התפתחות ענף ההתחדשות העירונית הגיע הרצון והמטרה ללוות בעלי דירות שאינם מודעים לזכויות והתמורות המגיעות להם במסגרת הפרויקט."

לשאלה מהן הסיבות שהובילו אותו להיכנס לתחום הנדל"ן וענף ההתחדשות העירונית בפרט, משיב לוי:
"בעלי הדירות במתחמי התחדשות עירונית פינוי בינוי ותמ"א 38 הם לרוב אוכלוסייה מהגיל השלישי שאינה מודעת ואינה ברת השגה להתמודד כראוי עם פרויקטים מסוג זה ולכן גם כ"כ חשוב שגוף מקצועי הנדסי מטעמם ילווה אותם לאורך התהליך, ימקסם את התמורות המגיעות להם ויגן על האינטרסים שלהם".
בשנים בהן הוא פעיל בענף, לוי חתום על ליווי מתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38 מהגדולים ביותר בארץ הכוללים ליווי של למעלה מ-3,000 בעלי דירות בכלל המתחמים.

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב לוי:
"כמובן שלהמשיך ולהוביל את חברת עוז הנדסה וכן את ענף הפיקוח מטעם דיירים בהתחדשות עירונית תוך מתן מעטפת הנדסית לבעלי הדירות ושמירה על אינטרס הדיירים על הצד הטוב ביותר".

נגישות