עו"ד דורין איפרגן אוזן

מנהלת ייזום ופיתוח עסקי בהתחדשות העירונית בחברת רוטשטיין נדל"ן

עו"ד דורין איפרגן אוזן (34) בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B), תואר ראשון במנהל עסקים (B.A) עם התמחות במקרקעין, ותואר שני במנהל עסקים (MBA). איפרגן מכהנת כמנהלת ייזום ופיתוח עסקי בהתחדשות העירונית בחברת רוטשטיין נדל"ן. במסגרת תפקידה, היא אמונה על איתור מתחמים לייזום פרויקטים של התחדשות עירונית, קידום הפרויקטים לאורך כל שלבי ההליך, החל משלב הבדיקה הראשונית ועד להוצאתם לפועל. 

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה לפני כ-7 שנים כמתמחה ולאחר מכן כעורכת דין במחלקת ההתחדשות העירונית במשרד אגמון ושות'. לפני כשנתיים עברה לצד היזמי ומונתה כמנהלת ייזום ופיתוח עסקי של ההתחדשות העירונית ברוטשטיין נדל"ן. 

לשאלה מהן הסיבות שהובילו לכניסתה לענף הנדל"ן, משיבה איפרגן:
"התחדשות עירונית הוא תחום מרתק בעולם הנדל"ן. השילוב בין העשייה היזמית לבין היכולת להשפיע הלכה למעשה על חיים של אנשים ולחולל שינוי חברתי, הוא שמשך אותי לעסוק בתחום". 

ב-7 השנים בהן היא פעילה בתחום, חתומה איפרגן על קידום של עשרות עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית. כיום, במסגרת תפקידה בחטיבת ההתחדשות העירונית ברוטשטיין, מקדמת למעלה מ-15,000 יחידות דיור בכ-30 פרויקטים בשלבי פיתוח ותכנון שונים.

לשאלה מהן שאיפותיה לעתיד, משיבה איפרגן:
"להמשיך ליזום, לקדם ולפתח את תחום ההתחדשות העירונית ברוטשטיין. לראות את הפרויקטים שנמצאים היום בשלבי תכנון יוצאים לפועל, ולהביא לידי ביטוי בפרויקטים שלנו את התרומה החברתית העצומה שהתחדשות עירונית מביאה איתה".

נגישות