נופר שושן

מייסדת ובעלים Nof-Location, ניהול ויזמות בע"מ

נופר שושן (34) בעלת תואר B.s.c  בהנדסת תעשייה וניהול,  רישיון תיווך נדל"ן, מייסדת ובעלים של חברת Nof-Location, ניהול ויזמות בע"מ, המתמחה בשיווק פרויקטים בנדל"ן בדגש על פרויקטים בהתחדשות עירונית על כל גווניה. 

את תחילת דרכה בענף, עשתה שושן כמהנדסת בתחום התפ"י בחברה בורסאית גדולה במשך מספר שנים, בהמשך עברה לתחום שיווק פרויקטים בעולם הנדל"ן. 

לשאלה מה הוביל אותה להיכנס לתחום הנדלן, משיבה שושן:
"לאחר מספר פעולות שביצעתי לעצמי בתחום, הבנתי שאני יכולה לעזור להמון אנשים לרכוש נדל"ן נכון, לבנות את האסטרטגיה הנכונה לפי צורך ומשאבים של הלקוח, יחד עם זאת מדובר בתשוקה מטורפת שמביאה לביצועי שיא מה שגורם לי אושר ועשייה חזקה, בטח ובטח כאשה".

ב-7 השנים בהן היא פעילה בתחום, חתומה שושן על ניהול מגוון פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית ובמספר ערי ביקוש הכוללים צבר של למעלה מ-300 יח"ד, וכן שותפות בשיווק פרויקט דיור מוגן המונה 210 יח"ד בירושלים. 

לשאלה מהן שאיפותיה לעתיד, משיבה שושן:
"נוכחתי לדעת שחלומות נועדו כדי להגשים אותם , וזו לא קלישאה. אני רואה את עצמי בפיתוח עסקי מאוד אגרסיבי שכתוב בפירוט בתחזית העסקית של החברה, יש מטרות ברורות וכתובות על גבי הדף , אני מאמינה שבקרוב נוף לוקיישן תתפרס במספר ערים מרכזיות כחברת שיווק פרויקטים מובילה עם מאות עובדים. וכן, יצירת קורסים דיגיטלים ובניית אסטרטגיות רכישה ממוקדות שעליהם אנחנו עובדים בימים אלו".

בנוסף לפעילותה המקצועית מלאת ההצלחות, שושן משתתפת בחלוקת סלי מזון לנזקקים, מתוך הבנה בסיסית שאנחנו כאן אחד לטובת השני וכולנו עם אחד.

נגישות