אוהד אסרף

בעלים ומנכ"ל של קבוצת ארי מגורים, שותף בבעלות של רשת דרכנו לייעוץ משכנתאות

אוהד אסרף (35) מכהן כמנכ"ל ובעלים של קבוצת ארי מגורים, וכבעלים ושותף ב"דרכנו" – רשת ארצית לייעוץ משכנתאות.

את תחילת דרכו בענף הנדל"ן עשה כבר בתום שירותו הצבאי כמתווך דירות במשרד בחדרה, ובהמשך פתח משרד תיווך עצמאי בעפולה והתמחה בשיווק דירות יד שנייה ודירות חדשות. את פריצת הדרך של החברה עשה כאשר ניהל את אופרציית השיווק לפרויקט הראשון בארץ של מחיר למשתכן. בהמשך עבד מול היזמים הגדולים בארץ והתמקצע בשיווק נדל"ן למגורים, הכנת אסטרטגיית שיווק ליזמים, תמחור פרויקטים ועוד. כיום הוא חתום על שיווק פרויקטים בכל רחבי הארץ.

לשאלה מהן הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, משיב אסרף: "חבר טוב מהצבא עסק בתיווך נדל"ן, כשהשתחררתי חברתי אליו וכבר ביום הראשון בעבודה התאהבתי בתחום. נדל"ן הוא תחום מלא אתגרים והזדמנויות עם אין סוף אפשרויות ללמוד ולהתפתח".

ב- 12 השנים האחרונות הוביל אסרף בהצלחה את שיווקן של מאות דירות יד שנייה, ומעל 15,000 יחידות דיור חדשות בכל הארץ, עבור עשרות חברות קבלניות ויזמים מובילים, ביניהם, שפיר, בסט, צרפתי שמעון, ועוד. במהלך המפגשים שלו עם אלפי רוכשי דירות הבין את הצורך המהותי של הרוכשים בליווי מקצועי בכל הקשור במימון הדירה ואת הצורך של היזמים להנגיש לרוכשים את המימון כאמצעי לסגירת עסקה, לכן ב- 2016 הקים יחד עם מאור אוחנה חברת ייעוץ משכנתאות בשם דרכנו, שהפכה לרשת ארצית וטיפלה עד היום בכ- 4000 תיקי משכנתא,  הרשת נמצאת היום בשלבי התרחבות ומגייסת זכיינים נוספים. לאחרונה נכנס לתחום ההתחדשות העירונית כנציג של חברת שפיר מול בעלי הדירות בפרויקט פינוי בינוי בשכונת רמת הנשיא בבת ים שבמסגרתו ייבנו 780 יח"ד בפרויקט עירוב שימושים.וכן הוא  במו"מ לקידום פרויקטים נוספים בתחום

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב אסרף: "להפוך את "ארי מגורים" לחברה המובילה בישראל בתחום שיווק דירות למגורים ושיווק שטחים מניבים של מסחר ותעסוקה, ולהפוך את רשת דרכנו לרשת הגדולה ביותר של יועצי המשכנתאות בישראל".

בנוסף לפעילותו הנדל"נית, אסרף מסייע באופן קבוע לעמותה העוסקת בעזרה למעוטי יכולת באזור הצפון.

נגישות