אליאל שליידר

סמנכ''ל פיתוח עסקי באקסיס יזמות ובנייה בע''מ ובטקטוניק פרויקטים בע''מ

אליאל שליידר (25) למד במכינה להנדסה באריאל, השתלם בקורסים לניהול באוניברסיטה העברית ומכהן כיום כסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת באקסיס יזמות ובנייה ובטקטוניק פרויקטים. 

על בחירתו להיכנס לענף הנדל"ן לפני כארבע שנים, הוא אומר: "בניית ארץ ישראל זו זכות אדירה בעיני, ויש לי המון סיפוק מהמקצוע. כבן למשפחה שעלתה מצרפת מתוך ציונות, לראות את הסיפוק שלהם מכך שאני בונה את ארץ ישראל שווה כל מאמץ".

בתחילת דרכו בעולם הנדל"ן, כיהן שליידר כעוזר מנכ"ל של היזם אבי ארביב בחברת הרסוף יזמות ובנייה ואליאב קרמיקה, שם היה אמון על תחומי רישוי, מתכננים, דיירים, וספקים.בחברת טקטוניק פרויקטים, מקבוצת עמרם אברהם, יזם הקמת חוות שרתים מהגדולות והמתקדמות בארץ, אשר עתידה לקבל בקרוב היתר בנייה. מדובר בפרויקט מורכב בהיקף של למעלה מחצי מיליארד שקל.

כיום שליידר אמון על הפיתוח העסקי של חברת אקסיס, איתור וגיוס פרויקטים, ניתוח פרויקטים, התקשרות מול יועצים, טיפול בעבודות הרישוי והתכנון, שמאים, עו"ד, וגופי מימון. בימים אלו הוא חתום על קידום מספר פרויקטים של התחדשות עירונית במסלולי פינוי ובינוי ותמ"א 38/2 באזורי ביקוש בלב העיר ירושלים ובשכונת הדר יוסף בתל אביב, בהיקף של מאות יח"ד. 

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב שליידר: "לפתח את החברה לעסקאות נוספות, וכניסה לתחום דיור לשכירות ארוכת טווח ודיור מוגן".

בנוסף לפעילותו הנדל"נית, שליידר מתנדב כנהג אמבולנס במד"א, ותורן מוקד במד"א במרחב ירושלים.

נגישות