עו"ד יפעת כהן

שותפה במשרד כהן קוניוק ושות'- משרד עורכי דין

יפעת כהן (38) בעלת תואר ראשון במשפטים מכהנת כשותפה במשרד כהן קוניוק ושות' ומלווה בעלי דירות בפרויקטים להתחדשות עירונית.

את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה כמתמחה בתחום התכנון והבניה, בהמשך, כעורכת דין המתמחה בעסקאות מקרקעין, בדגש על פרויקטים בהתחדשות עירונית. כהן ניהלה במשך מספר שנים את מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד מוביל, במסגרת תפקידה הובילה פרויקטים בהתחדשות עירונית במתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38 הן מצד חברות יזמיות מובילות, והן מצד בעלי הדירות.

לשאלה מהן הסיבות לכניסתה והשתלבותה בתחום הנדל"ן, משיבה כהן: "גדלתי בבית שחיים בו את תחום הנדל"ן, אבא עו"ד עצמאי בתחום המקרקעין ואף יזם בעצמו פרויקטים ואמא שעוסקת בקידום וייזום עסקאות נדל"ן. אחותי עו"ד אופיר כהן קוניוק, ייסדה את המשרד לפני כ-11 שנה, ובאופן טבעי איחדנו כוחות. כיום אנחנו מובילות יחד משרד אשר מתמחה במקרקעין, בדגש על ייצוג בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית. ההבנה שהפעילות שלנו מאפשרת לבעלי הדירות שינוי אמיתי באיכות החיים היא המנוע שלנו כאשר ההיבט החברתי הינו חלק בלתי נפרד מהפרויקטים האלה.  בסופו של יום, אין סיפוק גדול מכך שאנו שותפות ברגעים המשמחים והמשמעותיים של לקוחותינו, זו זכות גדולה עבורנו".

בעשר השנים בהן כהן פועלת בתחום הנדל"ן הייתה חתומה על ייצוג של מאות רוכשים וקונים בעסקאות מכר ו/או עסקאות קומבינציה מורכבות. כיום, היא חתומה על ייצוג של אלפי בעלי דירות במסגרת קידום פרויקטים במתחמי פינוי בינוי, וכן, תמ"א 38 במסלול הריסה ובניה.

לשאלה מהן שאיפותיה לעתיד, משיבה כהן: "להמשיך לפעול בתחום מתוך תחושת שליחות, בשאיפה להרחיב ולקדם פרויקטים של ההתחדשות העירונית גם עבור בעלי הדירות בפריפריה".

בנוסף לפעילותה בתחום הנדל"ן, כהן מתנדבת כחברה בוועדת התחדשות עירונית מטעם לשכת עורכי הדין, ובמתן ייעוץ פרטני וסיוע משפטי בסוגיות שונות לתושבים המעורבים בפרויקטים של התחדשות עירונית וכן מעבירה הרצאות לצורך הנגשת הידע לתושבים במנהלות להתחדשות עירונית בערים השונות, כגון מנהלת בת ים, עזרה וביצרון  בתל אביב, מנהלת חולון ועוד'.

נגישות