עו"ד גל בוסקילה

בעלים משרד עו"ד גל בוסקילה

גל בוסקילה (30) בעל תואר ראשון במשפטים LLB, תואר שני בחשבונאות MA הוא בעליו של משרד עו"ד גל בוסקילה, המתמחה במקרקעין בליווי משפטי ועסקי למשקיעי נדל"ן ואשר במסגרתו הקים מסלול ליווי משקיעים יחודי הכולל איפיון פננסי , חקר שוק רלוונטי ובחינת שוכרים איכותיים.

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה לפני כ-6 שנים בפרקליטות המדינה, משם עבר למשרד עו"ד תמיר יחיא את אלי סלהוב, המתמחה במקרקעין ואגודות שיתופיות, ולפני כשנתיים יצא לדרך עצמאית. בנוסף, בוסקילה מרצה בתחום הנדל"ן והיזמות במכללות השונות ובמשרד הביטחון. כמו כן, בוסקילה הוא חבר הועדה הציבורית של משרד הבינוי והשיכון לעניין דיון ציבורי – ועדה המשמשת כערכאה אחרונה לערעורים של אזרחים ממצב סוציו-אקונומי נמוך, הזכאים להקלות בדיור ציבורי או בסיוע שכר דירה. על כך הוא אומר: "עבודת הוועדה נותנת פרופורציות בחיים ומעניקה תחושת שליחות".

לשאלה מדוע בחר להשתלב בתחום הנדל"ן, משיב בוסקילה: "זהו אחד התחומים היחידים שנוגעים ברוח ובחומר. רכישת דירה משפיעה על עתידו האישי והכלכלי של האדם. מעבר לכך, זה היה בלתי נמנע. גדלתי בבית שחי ונושם נדל"ן – אבי יזם נדל"ן מזה כעשרים שנה וגם אשתי בתחום והיא אדריכלית במקצועה". 

ב-6 השנים בהן פועל בוסקילה בתחום הנדל"ן, ליווה מאות עסקאות נדל"ן, כולל דירות מגורים, מסחר, קרקעות ומשקים חקלאיים, בהיקף עסקאות כולל של למעלה מ- 100 מיליון שקל. בתחום ההתחדשות העירונית חתום בוסקילה על ייצוג מטעם בעלי דירות ויזמים לקידום פרויקטים במסלולי תמ"א 38 ופינוי בינוי בהיקפים של מאות יחידות דיור.

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב בוסקילה: "להמשיך להוביל כמה שיותר זוגות ומשפחות במדינת ישראל ברכישת נדל"ן בצורה איכותית ובטוחה, ויחד עם אשתי טל,  להעניק ליווי בכל ההיבטים – משפטי, עסקי, מימוני ותכנוני. בנוסף, לעשות כל שביכולתי לקדם התחדשות עירונית בכלל ובפריפריה בפרט".

בנוסף לפעילותו הנדל"נית, בוסקילה משמש כחבר בוועדה לנדל"ן בינלאומי מטעם לשכת עורכי הדין.

נגישות