אבישי בוחבוט

מנכ"ל ספרטה שיווק מתחמי מגורים

אבישי בוחבוט (35) הינו מנכ"ל ובעלים של חברת ספרטה שיווק מתחמי מגורים ומסחר. בוחבוט מתמחה בשיווק ומכירת פרויקטים חדשים באזור הקריות, חיפה, עכו ונהריה.

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן הוא עשה בשנת 2009, עם פתיחת החברה שבבעלותו, לאחר שלדבריו, "במהלך טיול בניו יורק בשנת 2008 נחשפתי לתחום היזמות בזכות בן משפחה, שסייע לי לגלות את כישורי הנדל"ן שטבועים בי. החלטתי להפוך את הכישורים לקריירה, שנמשכת עד היום".

ב-13 השנים בהן פועל בוחבוט בעולם הנדל"ן, הוא שיווק בהצלחה ובמהירות כ-40 פרויקטים בכל אזור הצפון וחתום על קידום שיווק של 22 מתחמים נוספים בהתחדשות עירונית, הנמצאים בשלבים שונים במסלולי תמ"א 38, פינוי בינוי ועיבוי-בינוי. בין הישגיו,  הוא מקדם בכל עת מלאי של כ- 500 יחידות למגורים ומתחמי מסחר, דבר הממקם את חברתו מבין המובילות והגדולות באזור חיפה והקריות, טירת הכרמל, עכו ונהריה. 

לשאלה מהן שאיפותיך לעתיד, משיב בוחבוט: "להתרחב משיווק פרויקטים לייזום פרויקטים של פינוי-בינוי ולהפוך לחברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום". 

בנוסף לפעילותו הנדל"נית, בוחבוט ממשיך את דרך החסד של אביו המנוח ומתנדב  בעמותת טוב וחסד קריות, המחלקת מזון לנזקקים כבר 24 שנים. כמו כן, יחד אתו הקים את מיזם "כריך לכל תלמיד", המתנהל בסבסוד העירייה בכל בתי הספר בקריות.

נגישות