עו"ד רועי אלקלעי

שותף במשרד עו"ד אלי תוסייה כהן ושות'

עו"ד רועי אלקלעי (34), בעל תואר ראשון במשפטים, מכהן כשותף במשרד עו"ד אלי תוסייה כהן ושות' המתמחה בתחום ההתחדשות עירונית, ואמון על ריכוז תחום הנדל"ן וההתחדשות עירונית במשרד.

את תחילת דרכו עשה עו"ד אלקלעי לפני כתשע שנים במשרד עו"ד תוסייה כהן ושות' כטרום מתמחה. לאחר סיום התואר התמחה אצל המשנה ליועץ המשפטי לממשלה בתכנון ובניה והתחדשות עירונית בתחומי לשון החוק וניסוחו, וייצוג עמדת המדינה בפני וועדת השרים לחקיקה ובוועדות הכנסת.

כיום עו"ד אלקלעי מתחמה בייצוג בעלי דירות במסגרת פרויקטים להתחדשות עירונית, וכן מייצג בעלי דירות ויזמים בפני מוסדות התכנון וטריבונאלים שיפוטיים. בין היתר, הוא עוסק בליווי בעלי דירות החל משלב איתור היזם לפרויקט, בחינת זכיות הבעלים, ניהול המו"מ המשפטי ועריכת הסכמי הבעלים והסכמי ההתקשרות מול כלל יועצי הפרויקט, ליווי פיננסי, הסכמי ביצוע ומתן מענה משפטי לבעלי הדירות עד לסיום הפרויקט ורישום הבית המשותף.

עו"ד אלקלעי חתום על השלמה של למעלה מ- 25 פרויקטים בתחום ההתחדשות עירונית בהם נבנו למעלה מ- 750 יח"ד וביצוע של כ- 30 פרויקטים. הוא אמון על ליווי של אלפי בעלי דירות בפרויקטיי תמ"א 38 ופינוי בינוי, במסגרתם יבנו למעלה מ- 7,500 יח"ד חדשות.

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "נכנסתי לתחום ההתחדשות עירונית מתוך אהבתי לתחום התכנון והבניה ומיד הבנתי שזהו תחום מרתק ומאתגר המהווה את המקום הטבעי עבורי, לאור השילוב בין עבודה משפטית ואינטראקציה גבוהה עם בעלי דירות ויזמים בתחום מוביל המהווה מאיץ צמיחה בתחום הנדל"ן".

שאיפות לעתיד?

"להמשיך להוביל ולהשתפר בתחום, כך שאוכל לסייע לצוות המשרד לסיים את כל הפרויקטים שבטיפול המשרד ולהמשיך בבניין הארץ מתוך שליחות".

 

רועי אלקלעי // צילום: רז רוגובסקי רועי אלקלעי // צילום: רז רוגובסקי
נגישות