ענבר קסטין

מנהל פרויקטים בקבוצת נאות המכבים

ענבר קסטין (31), בעל תואר ראשון במנהל עסקים, מכהן כמנהל פרויקטים בקבוצת נאות המכבים. במסגרת תפקידו הוא אמון על ניהול וקידום הפרויקטים בדגש על פתרונות יצירתיים ובתוך כך, על ניהול פניות וקשר עם בעלי הדירות וניהול הפן המשפטי, לרבות קידום חוזים, משא ומתן מול הדיירים, הקמת נציגויות דיירים, קידום היתרים ועוד. קסטין אמון עוד על הקשר עם הרשויות, ניהול מכרזי קבלנים וניהול הביצוע עד לשלב מסירת המפתח.

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן הוא עשה לפני כשלוש שנים בתחום ניהול בנייני מגורים ואגודות דיירים, ומשם המשיך לשוק היזמות בכלל ולתחום ההתחדשות העירונית בפרט. עד כה היה אמון קסטין על ניהול מאות יחידות דיור ברחבי הארץ וקידום של כ-15 פרוייקטים בהתחדשות עירונית הנמצאים בשלבים שונים.

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "יש בי אהבה רבה לתחום". 

על האג'נדה האישית שלו, הוא אומר: "ברוב הפרויקטים יש בעלי דירות מבוגרים אשר להם יש את הקושי הגדול ביותר בכניסה לתהליך, אני באופן אישי אוהב מאוד לבנות איתם יחס אישי אשר גורם להם לביטחון רב יותר בתהליך וכמובן שהדבר נעשה ממקום אמיתי של רצון לעזור. הדבר נעשה ממקום אמיתי גורם לי באופן אישי להגיע לקשרים טובים איתם וזמינות והסברה בצורה כנה וסבלנית. אני חושב שפרויקט לבסוף צריך להיעשות ממקום בו שני הצדדים מרוצים".

שאיפות לעתיד? 

"במהלך הקריירה שלי תמיד כיוונתי למצוינות ואני מכוון להגיע בתחום למקומות הגבוהים ביותר, ,חשוב לי לשמור תמיד על אמינות ומקצועיות מתוך אמונה כי רק כך אוכל לסלול את דרכי בבטחה הן במקום עבודתי והן אל מול בעלי הדירות, השותפים לדרך". 

ענבר קסטין // אפרת קופר ענבר קסטין // אפרת קופר
נגישות