אבי ברוקס

בעלים מינהלת 38 - חברה לניהול התחדשות עירונית

אבי ברוקס (40), הינו הבעלים של חברת "מינהלת 38 – חברה לניהול התחדשות עירונית", אותה הקים לפני מעל לשלוש שנים. ברוקס מתמחה בהתחדשות עירונית ומנהל היקף של כאלף דירות קיימות בכמה עשרות פרויקטים של תמ״א 38/1, תמ״א 38/2 ופינוי בינוי. בין הפרויקטים המשמעותיים הוא מוביל מתחם פינוי בינוי הכולל 206 דירות וחנויות בעיר חולון. 

בעברו היה ברוקס במשך 13 שנים בעלים של חברה למכירת מוצרים און ליין המפעילה שלושה אתרי אינטרנט מצליחים. על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "יום אחד החלטתי שאני רוצה לעבוד עם אנשים ולא עם מחשבים. מכרתי את החברה והתחלתי ללמוד את תחום הנדל"ן באמצעות קורסים רבים. במהלך הדרך כבר הפכתי למרצה ליזמות והשקעות נדל״ן". 

על הבחירה בהתמחות בתחום ההתחדשות העירונית, הוא מספר: "גיליתי את תחום ההתחדשות העירונית זה נראה לי בדיוק אני, נדל"ן-אנשים-ציונות. אני בהחלט חושב שהתחדשות עירונית היא בניית הארץ מחדש, אזור המרכז כבר צפוף מאוד והגיע הזמן לבנות אותו מחדש והפריפריה דורשת חיזוק וחידוש של המבנים הישנים". 

שאיפות לעתיד?

"השאיפות שלי לעתיד הן כמובן להמשיך ולקדם את הפרויקטים שכבר החלו ולדאוג לדיירים שיקבלו את המפתח לדירה החדשה, לפתח פרויקטים חדשים והכי חשוב להמשיך ולעשות טוב לאנשים שרוצים לשפר את איכות חייהם ולא יכולים לעשות זאת עקב מחירי הנדל״ן הגבוהים במדינה".

נגישות