אודי יהודה לוי

סמנכ"ל מכירות וניהול פרויקטים קבוצת כנען

אודי יהודה-לוי (38), סמנכ"ל מכירות וניהול פרויקטים בקבוצת כנען, חבר הנהלה, מנהל פרויקטים ומנהל מערך המכירות של הקבוצה.

יהודה-לוי מתמחה בניהול מו"מ, סגירת עסקאות מורכבות, פתרון בעיות מורכבות, ניהול תהליכים והתנהלות מול רשויות מקומיות ומוסדות התכנון. יהודה-לוי בעל ותק של למעלה מ-10 שנים בענף הנדל"ן.

את דרכו המקצועית החל יהודה-לוי בתחום המכירות במרכז הבנייה הישראלי. בהמשך עסק בניהול מתחמי פינוי בינוי וכמנהל מכירות של קבוצת כנען. משנת 2018 סמנכ"ל וחבר הנהלה בקבוצה.

במסגרת תפקידיו בקבוצת כנען היה מעורב יהודה-לוי בשיווק, ניהול מכירות וניהול פרויקטים בפרויקטים ברעננה, מודיעין, ירושלים, רמת גן ,פתח תקוה, חיפה ותל אביב. במקביל היה מעורב יהודה-לוי בין היתר בניהול פרויקט תמ"א 38 ברמת גן מראשיתו ועד האכלוס, החתמה ותכנון של מספר מתחמי פינוי בינוי גדולים בקריית אונו ורמת גן, פינוי 48 משפחות ברמת גן ובניית שני מגדלים בני 23 קומות ואכלוס של 168 דיירים. 

לשאלה מדוע בחר להשתלב בענף הנדל"ן השיב יהודה-לוי כי מה שהוביל אותו היה עניין רב בתחום.

בכל הנוגע לשאיפות לעתיד רואה יהודה-לוי את עתידו בקבוצה גם בהמשך הדרך: "קבוצת כנען נמצאת רגע לפני שיווק של מספר רב של יחידות דיור בערים מובילות במרכז . השאיפה שלי היא לגדול עם החברה ולהקים צוות מצוין לשיווק מכירות. מעבר לתהליכי השיווק אני שואף להקים מחלקה פורצת דרך בתחום שירות לדייר והנגשת המידע לתהליך אותו הדייר עומד לעבור משלב הרכישה עד לשלב קבלת הדירה".

עוד משהו:  יו"ר עמותת משפחת חבלה מוצנחת של יחידת פלחה"ן צנחנים , מתנדב בשומר החדש.

אודי לוי// צילום: מילכה פרידמן אודי לוי// צילום: מילכה פרידמן
הפרויקט בחסות:
נגישות