חגי דנינו

שותף ואדריכל בכיר במשרד CityBee אדריכלות ועיצוב.

אדריכל חגי דנינו (40) שותף ואדריכל בכיר במשרד CityBee אדריכלות ועיצוב. בעל תואר B.Arch באדריכלות מאוניברסיטת אריאל ובעל ניסיון של 13 שנים באדריכלות בכל התחומים ובתחום הבנייה הרוויה בפרט. 

במסגרת תפקידו אחראי דנינו באופן ישיר לתכנון והקמה של עשרות אלפי יחידות דיור בפרויקטים שונים ברחבי הארץ. דנינו הגיע למשרד CityBee לפני כ-7 שנים כראש צוות והצטרף כאדריכל עמית ושותף לפני כשנתיים. דנינו אמון על הובלת התהליך התכנוני בצוות, מתן הדרכה והכוונה, שירות ללקוחות, ניהול תהליך הרישוי וליווי תהליך הבניה.

 על פי דנינו: "אחד מתפקידי האדריכל הוא לחבר: בין אנשים, בין שכנים, בין יזם לרשויות בין תקציב לביצוע, בין דיירים במתחם התחדשות עירונית לבין החלום להתחדש. בעולם שבו מתכתבים במקום לדבר, בעולם שבו מפגש אמיתי נהיה נדיר, בעולם שבו הבית נהיה מקום מרכזי, תפקיד האדריכל מקבל משנה חשיבות. זה המקום שבו אני כאדריכל רואה את המקום שלי להשפיע ולהוביל תהליכים, לחבר בין החלום למציאות".

לשאלה מה הוביל אותו להיכנס לענף הנדל"ן השיב דנינו: "העיסוק בתחום הנדל״ן ובאדריכלות בפרט היא דרך חיים, ככל שמעמיקים מתאהבים יותר והאתגרים נהיים גדולים יותר ומעניינים יותר".

בכל הנוגע לשאיפות להמשך דרכו המקצועית אומר דנינו: "אני מעוניין להמשיך לגדול בחיים האלה ולהוביל. אני בן אדם של אנשים, המחשבה שהפעילות שלי משפיעה על תרבות ודרך חיים של אחרים  מרגשת אותי וממלאת אותי בתחושת אחריות ושליחות".

חגי דנינו // פרטי חגי דנינו // פרטי
הפרויקט בחסות:
נגישות