צחי סופרין

בעלים קבוצת סופרין

צחי סופרין (39), בעל תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות ייזום, ניהול והקמה של פרויקטים למגורים, מסחר, תעסוקה ולוגיסטיקה. מכהן כדירקטור בחברה ואחראי על מערך הפיתוח העסקי, השיווק והמכירות.

בשנת 2005 החל את  דרכו בעולם הנדל"ן , כעוזר אישי וכאיש מכירות בחברת ב.ס.ר. כעבור ארבע שנים הקים יחד עם אחיו, ליאון סופרין, את קבוצת סופרין וכיהן  כמנכ"ל הקבוצה. סופרין אמון על הובלת פרויקטים בהיקף של כ-1,000 יח"ד, כ- 450,000 מ"ר שטחי מסחר ומשרדים וכ- 53,000 מ"ר שטחי תעשייה ולוגיסטיקה, בהיקף תקציבי מצטבר של כ- 7 מיליארד שקל. לתחום ההתחדשות העירונית הוא נכנס לפני שש שנים ומאז אכלס ומקדם פרויקטים להתחדשות עירונית באזורי ביקוש. 

מעבר לכך, סופרין פעיל חברתי בהתנדבות וחבר הנהלה בעמותת "עוזרים לקשיש" העוסקת בשיפוץ והטבת תנאי המחייה של קשישים עריריים. 

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "אני דור שני  בחברה,  אבי, קלמן סופרין עוסק בתכנון, ניהול פרויקטים וייזום משנת 1968. גדלתי לתוך התחום והסתובבתי עם אבי במשרדי תכנון ואתרי בניה עוד מילדותי". 

צחי סופרין (39), בעל תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות ייזום, ניהול והקמה של פרויקטים למגורים, מסחר, תעסוקה ולוגיסטיקה. מכהן כדירקטור בחברה ואחראי על מערך הפיתוח העסקי, השיווק והמכירות. בשנת 2005 החל את  דרכו בעולם הנדל"ן , כעוזר אישי וכאיש מכירות בחברת ב.ס.ר. כעבור ארבע שנים הקים יחד עם אחיו, ליאון סופרין, את קבוצת סופרין וכיהן  כמנכ"ל הקבוצה. סופרין אמון על הובלת פרויקטים בהיקף של כ-1,000 יח"ד, כ- 450,000 מ"ר שטחי מסחר ומשרדים וכ- 53,000 מ"ר שטחי תעשייה ולוגיסטיקה, בהיקף תקציבי מצטבר של כ- 7 מיליארד שקל. לתחום ההתחדשות העירונית הוא נכנס לפני שש שנים ומאז אכלס ומקדם פרויקטים להתחדשות עירונית באזורי ביקוש.  מעבר לכך, סופרין פעיל חברתי בהתנדבות וחבר הנהלה בעמותת "עוזרים לקשיש" העוסקת בשיפוץ והטבת תנאי המחייה של קשישים עריריים.  על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "אני דור שני  בחברה,  אבי, קלמן סופרין עוסק בתכנון, ניהול פרויקטים וייזום משנת 1968. גדלתי לתוך התחום והסתובבתי עם אבי במשרדי תכנון ואתרי בניה עוד מילדותי". 
הפרויקט בחסות:
נגישות