עו"ד בלהה מצגר

מייסדת משרד עוה"ד מוטאי מצגר גרבאוי ושותפה מייסדת חברת אביבים

עו"ד בלהה מצגר (36), בוגרת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר שני במשפטים, מחזיקה בבעלותה שתי חברות, אותן היא מנהלת בהצלחה. 

כמייסדת שותפה ומנכ"ל חברת עו"ד מוטאי מצגר גרבאוי, מצגר מייצגת לקוחות פרטיים ועסקיים, אחראית על הפיתוח העסקי של החברה והאסטרטגיה, מעורבת בכל המחלקות ושותפה בכל התיקים המנוהלים בחברה לחברה מחלקות משפטיות בתחומי התעבורה, משפט אזרחי- מסחרי מקרקעין ונדל"ן. 

כמייסדת ושותפה בחברת אביבים העוסקת באיתור, ייזום ניהול פרויקטים בהתחדשות עירונית, מנהלת מצגר מעל ל- 1,500 יחידות דיור בהתחדשות עירונית באזור הצפון עם החברות המובילות במשק. 

מעבר לכך, מצגר עוסקת בפעילות ציבורית התנדבותית ענפה – היא חברת ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין במחוז, יו"ר ועדת נשים בלשכת עורכי הדין ובמחוז חיפה, סגן יו"ר ועדת תעבורה במחוז חיפה, סגן יו”ר ועדת כספים במחוז חיפה, חברת ועדת תרבות וועדת צרכנות במחוז חיפה וחברה בוועדת תעבורה בלשכת עורכי הדין, יו"ר להב מחוז חיפה והצפון וחברת הנהלה ויועמ"ש של עמותת יסמין. 

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "מאז ומתמיד נדל"ן היה תחום מרתק שידעתי שאהיה חלק ממנו. את ההתמחות המשפטית שלי עשיתי במשרד שעוסק בתחום הנדל"ן והמקרקעין ובין היתר שימשתי כחברה משכנת לחברה קבלנית גדולה בצפון. לאחר סיום התמחותי ניהלתי פרויקט פינוי בינוי גדול בחיפה והשאר הסטוריה". 

שאיפות לעתיד: "להמשיך ליהנות מהדרך לחדש את מדינת ישראל, להוות עבור הדיירים בפרויקטים שלי דמות משפיעה ולהיות שותפה להקמת ביתם החדש, להמשיך לתת שירות ללקוחות החברה בצורה המקצועית והטובה ביותר. "אני מגשימת חלומות סדרתית. אני מאמינה שהחיים מייצרים לנו הזדמנויות ואני לא מפספסת הזדמנויות. אנשים מצליחים רואים את ההזדמנויות במקומות שאנשים אחרים לא רואים".

בלהה מצגר // צילום: גיל נחושתן בלהה מצגר // צילום: גיל נחושתן
הפרויקט בחסות:
נגישות