סיון פרץ

סמנכ"לית שיווק - בוני התיכון

סיון פרץ (31), סמנכ"לית שיווק ומכירות בחברת בוני התיכון, בוגרת תואר ראשון (B.A) בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי בהרצליה (IDC).

במסגרת תפקידה אחראית פרץ על גיבוש אסטרטגיה שיווקית וניהול מערך השיווק והמכירות של חברת בוני התיכון. פרץ פועלת בתחום הנדל"ן כ-6 שנים.

פרץ החלה את דרכה המקצועית כעוזרת מנכ"ל בחברה, לאחר מכן ניהלה מתחם מסחרי של החברה,ובחמש השנים האחרונות מכהנת כסמנכ"לית שיווק ומכירות.

פרץ אמונה בחברה על ניהול צוות המכירות והשיווק, הצבת יעדים והגדרת שיטות עבודה, גיבוש תכנית אפקטיבית להגדלת נתח לקוחות החברה, ניהול שוטף של פרויקטים למגורים משלב התכנון ועד שלב המכירה, מעקב וליווי של תהליכי המכירה הכוללים בין היתר קיום משא ומתן לעסקאות מורכבות בהיקפים גדולים, תמחור ומיפוי פרויקטים וניהול נכסים מניבים.

בכל הנוגע להתחדשות עירונית מובילה פרץ את מערך השיווק והמכירות של הקבוצה, הכוללת את בוני התיכון התחדשות עירונית וחברת בונים בעיר. במסגרת תחום זה מעורבת פרץ בתהליכים מורכבים כמו ייזום מהלך חברתי של בניית קהילות בפרויקטי פינוי בינוי הכוללות למעלה מ-15,000 דיירים, ניהול קשר רציף וליווי הדיירים מחתימת החוזה ועד קבלת המפתח ועוד.

לשאלה מה היו הסיבות שהובילה אותה להשתלב בתחום הנדל"ן השיבה פרץ: "בתור דור שלישי למייסדי חברת בוני התיכון – סבא ואבא שלי הקימו את החברה, גדלתי בבית שחי ונושם נדל"ן".

בכל הנוגע לשאיפות לעתיד, סבורה פרץ כי עולם הנדל"ן ימשיך לתפוס חלק משמעותי מחייה גם בהמשך הדרך: "כמי שגדלה בבית שבו הנדל"ן תופס מקום של כבוד, קשה לי מאד לראות את עצמי עוברת לתחום אחר. מצד שני, אני רואה חשיבות גדולה ומאמינה בפן החברתי של עולם הנדל"ן ובעשייה למען האנשים השקופים. אני חושבת ומאמינה שתמיד אפעל בשני המישורים ואולי אפילו אצליח לשלב בניהם".

עוד משהו:  פעילה בצוות Taglit young Executive Fourm – פורום עסקי צעיר שתומך ומעורב בפעילות תגלית בארץ ובעולם. בשעות הפנאי מתרגלת יוגה, ריצה, ומוצאת זמן גם לטיולים ואפייה.

הפרויקט בחסות:
נגישות