עו"ד ג'ני ריינדוביץ

מייסדת משרד עו"ד ג'ני ריינדוביץ

ג'ני ריינדוביץ (32),  עורכת דין, מייסדת משרד עוה"ד ריינדוביץ ושות' המתמחה בהתחדשות עירונית ובעסקאות נדל"ן. במשרד שתי מחלקות נוספות- מחלקה מסחרית והוצאה לפועל. ריינדוביץ פועלת בתחום הנדל"ן למעלה מ-8 שנים.

ריינדוביץ החלה את דרכה המקצועית ב-2011 כמתמחה במשרדו של עו"ד טיקולסקר בתחום המכרזים והעתירות המנהליות. לאחר מכן עברה לכהן כעו"ד שכירה במשרד ויינברגר – ברטנטל ושות' שם הייתה אמונה , בין היתר, על תיקי תכנון ובניה של רשת מזון גדולה. ב- 2014 ניהלה למעלה מ- 150 נכסים מניבים של חברת נכסים וב-2015 ייסדה את המשרד העצמאי המתמחה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית.

ריינדוביץ מובילה במשרדה עסקאות מכר ורכישה של דירות יד שניה ודירות חדשות,  עסקאות קומבינציה, הסכמי רכישה מורכבים של נכסים מניבים, ניהול נכסים, טיפול ברישום ותיקון צווי בית משותף. במקביל, עוסקת גם בגיוס משקיעים, ארגון קבוצות רכישה, השקעות פרטיות והשבחת נכסים למקסום הרווח.  בכל הנוגע לתחום ההתחדשות העירונית – ריינדוביץ חתומה על ליווי של כ-30 פרויקטים מסוג תמ"א 38 וליווי של למעלה מ-700 בעלי דירות במצטבר במסגרת שלושה פרויקטים של פינוי בינוי ובינוי פינוי.

לשאלה מה היו הסיבות שהובילה לכניסתה לתחום הנדל"ן משיבה ריינדוביץ כי: "את האהבה הגדולה לנדל"ן ובפרט להתחדשות עירונית אני זוקפת לזכותו של עו"ד אלדר אדטו שהתווה את דרכי לפני כ- 13 שנים. אני רואה בתחום הנדל"ן מעין שליחות. בניגוד להרבה תחומי משפט שבהם הצדדים נמצאים ביריבות או בניגוד אינטרסים, דווקא תחום הנדל"ן מאגד בתוכו רצונות הדדיים ברוב המקרים ואת ההבנה הבסיסית שכדי שעסקה תצליח כל הצדדים צריכים להרוויח. אין תחושת סיפוק גדולה יותר עבורי מאשר לראות פרויקט שהסתיים בהצלחה ואת החיוך של האנשים".

בכל הנוגע לשאיפותיה לעתיד אמרה ריינדוביץ: "השאיפה היא להמשיך להרחיב את המשרד כך שייתן מענה רחב אף יותר ללקוחות המשרד, להמשיך לקדם את הפרוייקטים הקיימים וליזום פרויקטים חדשים ולהפוך למשרד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית ונדל"ן".

עוד משהו: חברת דירקטוריון באיגוד ערים לאיכות הסביבה חבל יבנה משנת 2012, חברת ועדות מקרקעין והתחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין; מייעצת ומסייעת לבני הגיל השלישי במסגרת התנדבות פרטים בבתי דיור מוגן"

 

הפרויקט בחסות:
נגישות