עו"ד אלדן דנינו

משרד עוה"ד אלדן דנינו ושות'

עו"ד אלדן דנינו (32), בעל משרד המתמחה בדיני הבטיחות בעבודה ואחריות תאגידית בענף הבניה. המשרד הממוקם בתל אביב-יפו מלווה חברות בניה, יזמים וקבלנים בכל תחומי הבטיחות בענף הבניה, הן באופן שוטף והן במקרה של התרחשות אירוע בטיחות באתר הבניה.

דנינו החל את דרכו המקצועית במסגרת התמחות בפרקליטות. לאחר מכן עבד כעו"ד שכיר במשרד עורכי דין מוביל בתל אביב, ולפני מספר שנים יצא לעצמאות ופתח משרד משלו. דנינו פועל בתחום הנדל"ן כ-5 שנים.

במסגרת פעילותו של דנינו, הוא מעניק ליווי משולב ללקוחות – ייעוץ משפטי וליווי מלא של החברה בימות השגרה, תוך הענקת כלים להתנהלות נכונה בענייני הבטיחות בחברה ובאתרי הבניה שברשותה, וכן ליווי משפטי מלא במקרה של אירוע בטיחות מכל סוג שהוא.

בכל הקשור להתחדשות עירונית מלווה משרדו של דנינו חברות בניה רבות בתחום, ומשמש כיועץ משפטי חיצוני בענייני הבטיחות. דנינו מסביר כי :"נושא הבטיחות בתחום ההתחדשות העירונית, מקבל משנה תוקף מטבע הדברים, בשל האופי המיוחד של ביצוע עבודות הבניה באתרים הללו. האתגר הכי גדול באתרים אלו מבחינתי, הינו שמירה על הבטיחות ברמה המקסימלית, תוך שמירה על האינטרסים של החברה והמנהלים מטעמה".

לשאלה מה הן הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן משיב דנינו כי: "אבי עוסק בנדל"ן, ותמיד התחום קרץ לי.  במהלך השנים, מצאתי את הדרך הנכונה והאפקטיבית לשלב את התמחותי המשפטית עם תחום הנדל"ן, וזאת באמצעות השירות המשפטי שאני מעניק לחברות הבניה, היזמים והקבלנים בתחום הבטיחות באתרי הבניה".

לגבי שאיפותיו לעתיד של דנינו הוא משיב: "אני רוצה להוביל את התחום המשפטי בכל הקשור לבטיחות בענף הבניה".  

הפרויקט בחסות:
נגישות