עו"ד הילה גבאי

שותפה במשרד קורונבסקי, גבאי זיתוני עורכי דין

הילה גבאי-זיתוני (36) בעלת משרד עו"ד KGZ קורנובסקי גבאי זיתוני, בבעלות משותפת עם עו"ד אוריתה קורנובסקי. גבאי-זיתוני היא בוגרת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר ראשון במנהל עסקים (B.A) עם התמחות במקרקעין במרכז הבינתחומי הרצליה. 

גבאי-זיתוני מתמחה בנדל"ן והתחדשות עירונית, בדגש על ייצוג וליווי בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית, ופועלת בתחום כבר עשור.

גבאי-זיתוני החלה את דרכה במסגרת התמחות במשרד עוה"ד בלטר גוט אלוני. לאחר מכן, עברה לתפקיד עו"ד במשרד עו"ד עודד ישראלי, המתמחה בתכנון ובניה והתחדשות עירונית. בשלב הבא הצטרפה גבאי-זיתוני למחלקת הנדל"ן במשרד עוה"ד פישר בכר חן וול אוריון ושות' לתקופה של 4 שנים,  במהלכה ייצגה יזמים בעסקאות נדל"ן מורכבות. בהמשך, הקימה גבאי-זיתוני, יחד עם עו"ד נוספים במחלקה, את תת מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד וייצגה יזמים בעשרות עסקאות. 

לשאלה מה הסיבות לכניסתך לתחום הנדל"ן משיבה גבאי-זיתוני: "כבר במהלך לימודי האקדמיים חשתי חיבור עז לתחום הנדל"ן, ובמסגרת התואר במנהל עסקים בחרתי להרחיב את ההתמחות שלי בתחום, והשאר היסטוריה". 

בכל הנוגע לשאיפות לעתיד המקצועי, גבאי-זיתוני מביטה קדימה: "הרחבת הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית, וכניסה למתחמי פינוי בינוי משמעותיים – שזה העתיד. כמו כן, אני רואה את עצמי מעורבת ופעילה יותר בכל הקשור לחקיקה אשר תקדם את תחום ההתחדשות העירונית". 

הפרויקט בחסות:
נגישות