עו"ד אלון אבקסיס

שותף במחלקת נדל"ן - הרצוג פוקס נאמן

עו"ד אלון אבקסיס (38), שותף במשרד עורכי הדין הרצוג פוקס נאמן, מוביל את צוות ההתחדשות העירונית במשרד. לאבקסיס, הפועל בתחום הנדל"ן כבר כ-14 שנה, תואר LL.B במשפטים במסלול האקדמי במכללה למינהל.

במסגרת תפקידו אחראי אבקסיס על ריכוז תחום ההתחדשות העירונית בסניף תל אביב של המשרד, לרבות ניהול צוות עורכי דין וליווי בעלים ויזמים בעסקאות בתחום ההתחדשות העירונית ובעסקאות נדל"ן על כל סוגיהן.

אבקסיס פועל כעו"ד בתחום הנדל"ן כבר 8 שנים, ובין היתר ייצג עשרות רבות של בעלי זכויות בפרויקטים בתחום התחדשות העירונית. החל משלב איתור היזם ובדיקת הזכויות, דרך ממשק והפנייה לגורמי מקצוע שילוו את הדיירים בתהליך ועד למשא ומתן המשפטי וחתימת ההסכם. במקביל, אבקסיס גם עוסק בליווי דיירים בשלב שלאחר ההסכם, ובמתן מענה משפטי עד לקבלת הדירה. בנוסף, עוסק אבקסיס גם בייצוג יזמים בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ובעסקאות נדל"ן שונות. בין היתר בסיוע בהגשת הצעות לביצועי פרויקטים, הכנת הסכמים עם היועצים השונים בפרויקט, משא ומתן משפטי כולל עם בעלי הזכויות במקרקעין, משא ומתן משפטי לקבלת ליווי בנקאי, משא ומתן משפטי עם קבלנים מבצעים וכן עריכת הסכמי מכירת דירות היזם בפרויקטים.

אבקסיס מספר על הסיבות שהובילו אותו להשתלב בתחום הנדל"ן: "אני מחובר לנדל"ן מילדות מכיוון שהמשפחה עוסקת בתחום, כך שהאוריינטציה לנושא מאפשרת לי להעניק יעוץ רחב יריעה ללקוחותינו. גם תחושת שביעות הרצון והערכה מהלקוחות היא לא מפחות ממדהימה בעיני – כזו שנותנת לך תמריץ להמשיך ולנסות לסייע ללקוחות".

בנוגע לשאלה מה שאיפותיו לעתיד משיב אבקסיס: "להמשיך ולהוביל את התחום במשרדנו ולנסות להישאר רלוונטי לתחום ולתקופה. להמשיך לצמוח ולהתפתח ברמה האישית והמקצועית וכמובן לסייע ללקוחות להגשים את חזונם בתחום. השאיפה הגדולה ברמה האישית, היא להמשיך לצמוח, להתפתח ולפתח את הפירמה שכל כך יקרה לי".

הפרויקט בחסות:
נגישות