Yoast - Yoast SEO Premium (for WordPress) - en to he_IL translation catalogue (239 entries)

note: translators: The text to show when a paragraph break is suggested through AI Optimize.
en: Paragraph break
he_IL: שבירת פסקה

note: translators: %1$s: Yoast SEO
en: Install latest %1$s
he_IL: התקן את הגירסה העדכנית של %1$s

[ctx: block keyword]
en: links
he_IL: קישורים

[ctx: block description]
en: Adds a table of contents to this page.
he_IL: מוסיף תוכן עניינים לדף זה.

[ctx: block title]
en: Yoast Table of Contents
he_IL: Yoast תוכן העניינים

[ctx: block keyword]
en: related pages
he_IL: עמודים קשורים

[ctx: block keyword]
en: related posts
he_IL: פוסטים קשורים

[ctx: block description]
en: Adds a list of links related to this page.
he_IL: מוסיף רשימה של קישורים הקשורים לדף זה.

[ctx: block title]
en: Yoast Related Links
he_IL: Yoast קישורים קשורים.

[ctx: block keyword]
en: content length
he_IL: אורך התוכן

[ctx: block keyword]
en: reading time
he_IL: זמן קריאה

[ctx: block description]
en: Shows an estimated reading time based on the content length.
he_IL: מציג זמן קריאה משוער על סמך אורך התוכן.

[ctx: block title]
en: Yoast Estimated Reading Time
he_IL: Yoast זמן קריאה משוער

[ctx: block keyword]
en: children
he_IL: ילדים

[ctx: block keyword]
en: childpages
he_IL: דפי ילדים

[ctx: block keyword]
en: subpages
he_IL: עמודי משנה

[ctx: block description]
en: Adds a list of internal links to subpages of this page.
he_IL: מוסיף רשימה של קישורים פנימיים לעמודי משנה של עמוד זה.

[ctx: block title]
en: Yoast Subpages
he_IL: Yoast עמודי משנה

[ctx: block keyword]
en: site structure
he_IL: מבנה אתר

[ctx: block keyword]
en: internal linking
he_IL: קישורים פנימיים

[ctx: block keyword]
en: siblings pages
he_IL: עמודים אחים

[ctx: block keyword]
en: siblings
he_IL: אחים

[ctx: block description]
en: Adds a list of internal links to sibling pages which share the same parent.
he_IL: מוסיף רשימה של קישורים פנימיים לדפי אחים החולקים את אותו הורה.

[ctx: block title]
en: Yoast Siblings
he_IL: Yoast אחים

en: AI features
he_IL: אפשרות AI

note: translators: 1: Yoast SEO Premium
en: Update to the latest version of %1$s!
he_IL: עדכן לגרסה האחרונה של %1$s!

note: translators: 1: Yoast SEO Premium, 2 and 3: opening and closing anchor tag.
en: Please %2$supdate %1$s to the latest version%3$s to ensure you can fully use all Premium settings and features.
he_IL: אנא עדכן%2$s את %1$s לגרסה האחרונה%3$s כדי להבטיח שתוכל להשתמש בכל ההגדרות והתכונות של Premium במלואם.

en: All Inclusive Language Scores
he_IL: כל ציוני שפה מכילה

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Filter by Inclusive Language Score
he_IL: סינון על פי ציון שפה מכילה

en: Inclusive language score
he_IL: ציון שפה מכילה

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Cornerstone content
he_IL: עוגני תוכן

en: Is this cornerstone content?
he_IL: האם זה תוכן אבן יסוד?

en: Mastodon profile URL
he_IL: כתובת עמוד הפרופיל באתר Mastodon

en: Beta
he_IL: בטא

en: Read more about why web server redirect methods have been disabled on a multisite.
he_IL: קרא עוד על למה הושבתו שיטות ההפניה של שרת האינטרנט ברשת אתרים.

en: Since this site is a multisite, web server redirect methods have been disabled to prevent issues.
he_IL: מכיוון שאתר זה הוא רשת אתרים, שיטות ההפניה של שרת האינטרנט הושבתו כדי למנוע בעיות.

en: Installation Successful
he_IL: התקנה הושלמה בהצלחה

en: Browse our courses
he_IL: עיין בקורסים שלנו

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s: <strong>, %3$s: Yoast SEO, %4$s: </strong>
en: %1$s grants you direct access to %2$sall premium %3$s academy courses%4$s. Learn all the ins and outs of holistic SEO from industry experts.
he_IL: %1$s מעניק לך גישה ישירה %2$sלכל קורסי הפרימיום באקדמיה של %3$s%4$s. למד את כל הפרטים הקטנים של קידום אתרים הוליסטי ממומחים בתעשייה.

en: Master vital SEO skills with our online courses
he_IL: שלטו במיומנויות SEO חיוניות עם הקורסים המקוונים שלנו

en: Check out the Redirect Manager
he_IL: בדוק את מנהל ההפניות

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: <strong>, %3$s: </strong>
en: The %1$s %2$sRedirect Manager%3$s automatically prevents visitors from reaching a dead end whenever you move or delete content. It also makes managing your existing redirects easy.
he_IL: %1$s %2$sמנהל הפניות%3$s מונע אוטומטית מהמבקרים להגיע למבוי סתום בכל פעם שאתה מעביר או מוחק תוכן. זה גם מקל על ניהול ההפניות הקיימות שלך.

en: Keep your site well-organised so people won't get lost
he_IL: שמור על האתר שלך מאורגן היטב כדי שאנשים לא ילכו לאיבוד

en: Score some more green bullets
he_IL: שנה עוד כמה נקודות לירוק

note: translators: %1$s: <strong>, %2$s: </strong>
en: Different people search with different search terms. With our %1$spremium analysis%2$s, you are free to use variations and synonyms of your keywords in your content, which will make your writing style far more natural.
he_IL: אנשים שונים מחפשים עם מונחי חיפוש שונים. עם %1$spremium analysis%2$s שלנו, אתה חופשי להשתמש בגרסאות ובמילים נרדפות של מילות המפתח שלך בתוכן שלך, מה שיהפוך את סגנון הכתיבה שלך להרבה יותר טבעי.

en: Optimize your content further with our smart analysis
he_IL: בצע יותר אופטימיזציה לתוכן שלך עם הניתוח החכם שלנו

en: Do the cornerstone workout!
he_IL: בצע את אימון אבן הפינה!

note: translators: %1$s: <strong>, %2$s: </strong>
en: %1$sCornerstone content%2$s is the content on your site that’s most important. You want to rank highest in Google with these articles. Make sure your internal linking structure reflects what pages are most important. Want to know how?
he_IL: %1$sתוכן אבן פינה%2$s הוא התוכן החשב ביותר באתר שלך. אתה רוצה לדרג הכי גבוה בגוגל עם המאמרים האלה. ודא שמבנה הקישור הפנימי שלך משקף את הדפים החשובים ביותר. רוצה לדעת איך?

en: Rank with articles you want to rank with
he_IL: Rank with articles with which you want to rank

en: So, what's next?
he_IL: אז מה הלאה?

en: Installation successful!
he_IL: ההתקנה הצליחה!

en: The info you add below is added to the data Yoast SEO outputs in its schema.org output, for instance when you're the author of a page. Please only add the info you feel good sharing publicly.
he_IL: המידע שתוסיף למטה מתווסף לנתונים ש-Yoast SEO מוציא בפלט schema.org שלו, למשל כאשר אתה מחבר הדף. אנא הוסף רק את המידע שאתה מרגיש טוב לשתף בפומבי.

en: Yoast SEO Schema enhancements
he_IL: שיפורי סכימה של Yoast SEO

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: E.g. %1$sAcme inc%2$s
he_IL: לדוגמא %1$sAcme inc%2$s

en: Employer name
he_IL: שם המעסיק

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: E.g. %1$ssoftware engineer%2$s
he_IL: לדוגמא %1$ssoftware engineer%2$s

en: Employer information
he_IL: מידע אודות המעסיק

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: Comma separated, e.g. %1$sEnglish, French, Dutch%2$s
he_IL: מופרד בפסיקים, לדוגמא %1$sEnglish, French, Dutch%2$s

en: Language(s) spoken
he_IL: שפה/ות מדוברת/ות

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: Comma separated, e.g. %1$sPHP, JavaScript, 90's rock music%2$s
he_IL: מופרד בפסיקים, לדוגמא %1$sPHP, JavaScript, 90's rock music%2$s

en: Expertise in
he_IL: תחום מומחיות

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: Comma separated, e.g. %1$sMost likely to succeed - 1991, Smartest in class - 1990%2$s
he_IL: מופרד בפסיקים, לדוגמא %1$sMost likely to succeed - 1991, Smartest in class - 1990%2$s

en: Awards
he_IL: פרסים

en: Extra information
he_IL: מידע נוסף

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: E.g. %1$sfemale%2$s, %1$smale%2$s, %1$snon-binary%2$s
he_IL: לדוגמא %1$sfemale%2$s, %1$smale%2$s, %1$snon-binary%2$s

en: Gender
he_IL: מגדר

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: Use format: %1$sYYYY-MM-DD%2$s
he_IL: השתמש בפורמט: %1$sYYYY-MM-DD%2$s

en: Birth date
he_IL: תאריך לידה

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: E.g. %1$sMD%2$s, %1$sPhD%2$s
he_IL: לדוגמא %1$sMD%2$s, %1$sPhD%2$s

en: Honorific suffix
he_IL: תואר כבוד

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: E.g. %1$sDr%2$s, %1$sMs%2$s, %1$sMr%2$s
he_IL: לדוגמא %1$sDr%2$s, %1$sMs%2$s, %1$sMr%2$s

en: Honorific prefix
he_IL: תחילית כבוד

en: Basic information
he_IL: מידע בסיסי

en: Custom fields to include in page analysis
he_IL: שדות מיוחדים לכלול בניתוח עמוד

en: Learn more about including custom fields in the page analysis
he_IL: למידע נוסף על הכללת שדות מותאמים אישית בניתוח העמודים

en: Job title
he_IL: הגדרת תפקיד

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: Link start tag, %3$s: Link end tag.
en: %2$sActivate %1$s now%3$s
he_IL: %2$sהפעל את %1$s עכשיו%3$s

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: Link start tag, %3$s: Link end tag.
en: %2$sUpgrade %1$s now%3$s
he_IL: %2$sעדכן את %1$s עכשיו%3$s

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: Link start tag, %3$s: Link end tag.
en: %2$sInstall %1$s now%3$s
he_IL: %2$sהתקן את %1$s עכשיו%3$s

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: The minimum Yoast SEO version required, %3$s: Yoast SEO Premium.
en: %1$s %2$s must be installed and activated in order to use %3$s.
he_IL: יש להתקין ולהפעיל את %1$s %2$s כדי להשתמש ב-%3$s.

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: Link start tag, %3$s: Link end tag.
en: %2$sNetwork Activate %1$s now%3$s
he_IL: %2$sהפעל ברשת את %1$s עכשיו%3$s

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: The minimum Yoast SEO version required.
en: Please contact a network administrator to install %1$s %2$s.
he_IL: יש ליצור קשר עם מנהל רשת האתרים כדי להתקין %1$s %2$s.

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: The minimum Yoast SEO version required.
en: Please contact an administrator to install %1$s %2$s.
he_IL: יש ליצור קשר עם מנהל האתר כדי להתקין %1$s %2$s.

en: minute | minutes
he_IL[0]: דקה
he_IL[1]: דקות

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Filter
he_IL: סנן

en: Edit
he_IL: עריכה

en: OK
he_IL: תקין

en: title
he_IL: כותרת

en: meta description
he_IL: תיאור מטא

en: Create Redirect
he_IL: יצירת הפניה

en: Redirects
he_IL: הפניות

en: Redirect import failed: the Redirection plugin is not installed or activated.
he_IL: יבוא ​​ההפניה נכשל: תוסף ההפניה לא מותקן או לא מופעל.

en: Redirect import failed: no redirects found.
he_IL: יבוא ​​ההפניה נכשל: לא נמצאו הפניות.

en: You have unsaved redirects, are you sure you want to leave?
he_IL: קיימות הפניות לא שמורות, האם אתה בטוח שאתה רוצה לעזוב?

en: New URL
he_IL: כתובת חדשה

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Regex Redirects
he_IL: הפניות Regex

en: Old URL
he_IL: כתובת ישנה

en: Add Redirect
he_IL: הוסף הפניה

en: As you're on Nginx, you should add the following include to the Nginx config file:
he_IL: מכיוון שהאתר משתמש ב-Nginx, יש להוסיף את הקוד הבא לקובץ התצורה של Nginx:

en: As you're on Apache, you should add the following include to the website httpd config file:
he_IL: מכיוון שהאתר משתמש ב-Apache, יש להוסיף את הקוד הבא לקובץ התצורה של httpd:

note: Description of the plugin
en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
he_IL: פתרון ה-SEO הכולל הראשון עבור וורדפרס, הכולל ניתוח עמוד, מפות אתר ועוד.

en: Type
he_IL: סוג

note: translators: %s: '.htaccess' file name.
en: We're unable to save the redirects to your %s file. Please make the file writable.
he_IL: לא ניתן לשמור את ההפניה בקובץ %s. יש לבדוק הרשאות כתיבה בקובץ.

en: Generate a separate redirect file
he_IL: צור קובץ הפניות נפרד

en: Redirects per page
he_IL: הפניות לפי עמוד

en: Import .htaccess
he_IL: יבוא .htaccess

en: The old URL field can't be empty.
he_IL: שדה כתובת URL ישנה לא יכול להיות ריק.

en: The new URL field can't be empty.
he_IL: שדה כתובת URL חדשה לא יכול להיות ריק.

en: Error while saving this redirect
he_IL: שגיאה בעת שמירת ההפניה הנוכחית

en: New type can't be empty.
he_IL: סוג חדש לא יכול להיות ריק.

note: Author of the plugin
en: Team Yoast
he_IL: צוות Yoast

en: You can't redirect a URL to itself.
he_IL: לא ניתן ליצור הפנייה אל אותה הכתובת.

note: translators: %s: '.htaccess' file name
en: By default we write the redirects to your %s file, check this if you want the redirects written to a separate file. Only check this option if you know what you are doing!
he_IL: כבררת מחדל אנו כותבים את ההפניה בקובץ ה- %s שלכם, סמנו אפשרות זו אם אתם רוצים שההפניה תכתב בקובץ נפרד. סמנו אפשרות זו רק אם אתם יודעים מה אתם עושים!

en: Regular Expression
he_IL: ביטוי רגולרי

note: translators: 1: '.htaccess' file name
en: Write redirects to the %1$s file. Make sure the %1$s file is writable.
he_IL: כתיבת הפניות לקובץ %1$s. בדקו  %1$s שהרשאות כתיבה מוגדרות בקובץ.

note: translators: %s: '.htaccess' file name
en: Import redirects from %s
he_IL: יבוא הפניות מקובץ %s

en: The Regular Expression field can't be empty.
he_IL: שדה הביטוי הרגולרי לא יכול להיות ריק.

note: translators: %s is replaced with the URL that will be deleted.
en: Please enter the new URL for %s
he_IL: בבקשה הזינו כתובת חדשה עבור %s

note: translators: variables will be replaced with from and to URLs.
en: Redirect created from %1$s to %2$s!
he_IL: נוצרה הפניה מ- %1$s ל- %2$s!

[ctx: noun]
en: Type
he_IL: הקלד

note: translators: %1$s: '.htaccess' file name, %2$s: plugin name
en: You can copy the contents of any %1$s file in here, and it will import the redirects into %2$s.
he_IL: אתם יכולים להעתיק את כל התוכן של כל %1$s לכאן, זה ייבא את כל ההפניות אל %2$s.

en: Redirect added.
he_IL: נוספה הפניה.

en: The redirect was added successfully.
he_IL: ההפניה נוספה בהצלחה.

en: Redirect updated.
he_IL: הפניה עודכנה.

en: The redirect was updated successfully.
he_IL: ההפניה עודכנה בהצלחה.

en: Redirect deleted.
he_IL: נמחקה הפניה.

en: The redirect was deleted successfully.
he_IL: ההפניה נמחקה בהצלחה.

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save anyway
he_IL: שמור בכל זאת

en: Edit redirect
he_IL: ערוך הפניה

en: You are already editing a redirect, please finish this one first
he_IL: אתה כבר עורך הפניה, אנא סיים את הנוכחית לפני כן

en: The URL you entered could not be resolved.
he_IL: הכתובת שהוזנה לא נגישה.

note: translators: %1$s expands to the returned http code
en: The URL you are redirecting to seems to return a %1$s status. You might want to check if the target can be reached manually before saving.
he_IL: נראה שהכתובת אליה אתה מפנה מחזירה סטטוס %1$s. כדאי לבדוק האם ניתן להגיע ליעד באופן ידני לפני השמירה.

en: You're redirecting to a target that returns a 301 HTTP code (permanently moved). Make sure the target you specify is directly reachable.
he_IL: אתה מפנה ליעד המחזיר קוד HTTP 301 (הועבר לצמיתות). וודא כי היעד שציינת נגיש ישירות.

note: translators: %1$s expands to the returned http code
en: The URL you entered returned a HTTP code different than 200(OK). The received HTTP code is %1$s.
he_IL: הכתובת שהזנת החזירה קוד HTTP שונה מ -200 (אישור). קוד ה-HTTP שהתקבל הוא %1$s.

en: Unknown error. Failed to create redirect.
he_IL: שגיאה לא ידועה. יצירת ההפניה נכשלה.

en: Unknown error. Failed to update redirect.
he_IL: שגיאה לא ידועה. עדכון ההפניה נכשלה.

en: The redirect you are trying to save will create a redirect loop. This means there probably already exists a redirect that points to the origin of the redirect you are trying to save
he_IL: ההפניה שאתה מנסה לשמור תיצור לולאת הפניות. זה אומר שככל הנראה כבר קיימת הפניה שמצביעה על מקור ההפניה שאתה מנסה לשמור.

note: translators: %1$s: will be the target, %2$s: will be the found endpoint.
en: %1$s will be redirected to %2$s. Maybe it's worth considering to create a direct redirect to %2$s.
he_IL: %1$s יופנה אל %2$s. אולי כדאי לשקול ליצור הפניה ישירה אל %2$s.

note: translators: %s expands to the file path that we tried to write to
en: We're unable to write data to the file %s
he_IL: אנחנו לא מסוגלים לכתוב נתונים לקובץ %s

en: 301 Moved Permanently
he_IL: 301 עבר לצמיתות

en: 302 Found
he_IL: 302 נמצא

en: 307 Temporary Redirect
he_IL: 307 הפניה זמנית

en: 410 Content Deleted
he_IL: 410 תוכן נמחק

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
he_IL: 451 לא זמין מסיבות משפטיות

en: Not all the required fields are filled.
he_IL: לא כל שדות החובה מולאו.

en: The old URL already exists as a redirect.
he_IL: הכתובת הישנה כבר קיימת כהפניה.

en: Update Redirect
he_IL: עדכן הפניה

note: translators: %s expands to the folder location where the redirects fill will be saved.
en: We're unable to save the redirect file to %s
he_IL: אנחנו לא מסוגלים לשמור את קובץ ההפניות בנתיב %s

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s: List with actions, %3$s: <a href=''>, %4$s: </a>, %5$s: Slug to post
en: %1$s detected that you moved a post (%5$s) to the trash. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post%4$s.
he_IL: %1$s זיהה שהעברת פוסט (%5$s) לפח. באפשרותך: %2$s אינך יודע מה לעשות? %3$s קרא את הפוסט %4$s.

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s: List with actions, %3$s: <a href='{post_with_explaination.}'>, %4$s: </a>, %5%s: The removed url.
en: %1$s detected that you deleted a post (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
he_IL: %1$s הבחין שמחקת פוסט (%5$s). באפשרותך: %2$s לא יודע מה לעשות? %3$sקרא את הפוסט הזה%4$s.

note: translators: %1$s will be replaced with the from URL.
en: 410 Redirect created from %1$s!
he_IL: הפנית 410 נוצרה מתוך %1$s!

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s: List with actions, %3$s: <a href='{post_with_explaination.}'>, %4$s: </a>, %5%s: The removed url.
en: %1$s detected that you deleted a term (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
he_IL: %1$s הבחין שמחקת מונח (%5$s). באפשרותך: %2$s לא יודע מה לעשות? %3$sקרא את הפוסט הזה%4$s.

en: Redirect it to another URL
he_IL: הפניה לכתובת אחרת

en: Make it serve a 410 Content Deleted header
he_IL: גרום להגשת האדר 410 Content Deleted

en: Web server
he_IL: שרת אינטרנט

en: Redirect method
he_IL: סוג הפניה

note: translators: %s: 'Yoast SEO Premium'
en: %s can generate redirect files that can be included in your website web server configuration. If you choose this option the PHP redirects will be disabled. Only check this option if you know what you are doing!
he_IL: %s יכולים ליצור קבצי הפניה שיכולים להיכלל בתצורת השרת של האתר. אם תבחר באפשרות זו, ההפניות של PHP יושבתו. בחר אפשרות זו רק אם אתה יודע מה אתה עושה!

note: translators: %s expands to the file path that we tried to write to
en: We're unable to create the directory %s
he_IL: לא הצלחנו ליצור את הספריה %s

en: You are attempting to redirect to the same URL as the origin. Please choose a different URL to redirect to.
he_IL: הנך מנסה להפנות לאותה כתובת כמו המקור. יש לבחור כתובת שונה.

note: translators: 1: opens a link to a related help center article. 2: closes the link.
en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
he_IL: סוג ההפניה הינו סטטוס תגובה של פרוטוקול HTTP שנשלח לדפדפן ומטרתו להגדיר לדפדפן את סוג ההפניה המבוצעת. %1$sלמד עוד על סוגי הפניות%2$s.

note: translators: 1: opens a link to a related help center article. 2: closes the link.
en: Regular Expression (regex) Redirects are extremely powerful redirects. You should only use them if you know what you are doing. %1$sRead more about regex redirects on our help center%2$s.
he_IL: הפניות המבוססות על ביטויים רגולריים (regex) הן בעלות עצמה רבה. עליך להתשמש בהם רק אם אתה יודע מה אתה עושה. %1$sלקריאה נוספת אודות הפניות ביטויים רגולריים במאגר המידע שלנו%2$s.

en: Enabled
he_IL: פעיל

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Enter redirects to import
he_IL: הזנת הפניות לייבוא

note: translators: %1$s expands to the subdirectory WordPress is installed.
en: Your redirect is missing the subdirectory where WordPress is installed in. This will result in a redirect that won't work. Make sure the redirect starts with %1$s
he_IL: ההפניה אינה כוללת את תקיית ההתקנה של וורדפרס. זה יגרור להפניה שלא תעבוד. יש לוודא שההפניה מתחילה עם %1$s

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Select this redirect
he_IL: בחירת הפניה זו

note: translators: %s expands to Yoast
en: %s internal linking
he_IL: %s קישורים פנימיים

note: translators: %s: '.htaccess' file name
en: Import redirects
he_IL: יבוא הפניות

en: Redirection
he_IL: הפניה

en: Safe Redirect Manager
he_IL: ניהול הפניות בטוחות.

en: Simple 301 Redirects
he_IL: הפנית 301 פשוטה

en: Import from other redirect plugins
he_IL: יבוא מתוספי הפניות אחרים

en: Import from:
he_IL: יבוא מ:

en: New URL:
he_IL: כתובת חדשה:

en: Old URL:
he_IL: כתובת ישנה:

en: Export redirects
he_IL: יצוא הפניות

en: Origin
he_IL: מקור

en: Target
he_IL: יעד

en: Format
he_IL: פורמט

en: Export redirects to a CSV file
he_IL: יצוא הפניות לקובץ CSV

en: If you need to have a list of all redirects, you can generate a CSV file using the button below.
he_IL: אם אתה זקוק לרשימה של כל ההפניות, תוכל ליצור קובץ CSV באמצעות הכפתור למטה.

en: Please note that the first row in this file is a header. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
he_IL: שים לב שהשורה הראשונה בקובץ זה היא כותרת עליונה. יש להתעלם משורה זו בעת ניתוח או ייבוא ​​הנתונים מהייצוא.

en: CSV import failed: the provided file could not be parsed using a CSV parser.
he_IL: ייבוא ​​CSV נכשל: לא ניתן לפרסר את הקובץ שסופק באמצעות פרסר CSV.

en: Import from a CSV file
he_IL: יבוא מקובץ CSV

en: Import CSV file
he_IL: יבוא קובץ CSV

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s: <a href='{undo_redirect_url}'>, %3$s: </a>, %4$s: Slug to post
en: %1$s detected that you restored a post (%4$s) from the trash, for which a redirect was created. %2$sClick here to remove the redirect%3$s
he_IL: %1$s זיהה ששחזרת פוסט (%4$s) מהפח, שעבורו נוצרה הפניה. %2$s לחץ כאן כדי להסיר את ההפניה %3$s

note: translators: %1$s expands to the link to an article to read more about orphaned content, %2$s expands to </a>
en: %1$sLearn more about orphaned content%2$s.
he_IL: %1$sמידע נוסף אודות תכנים יתומים%2$s.

note: translators: %1$s: plural form of the current post type, %2$s: a Learn more about link
en: Ask your SEO Manager or Site Administrator to count links in all texts, so we can identify orphaned %1$s. %2$s
he_IL: בקש מאיש ה-SEO או ממנהל האתר לספור את כמות הקישורים בכל הטקסטים, כדי שנוכל לזהות %1$s יתומים. %2$s

note: translators: %1$s expands to link to the recalculation option, %2$s: anchor closing, %3$s: plural form of the current post type, %4$s: a Learn more about link
en: %1$sClick here%2$s to index your links, so we can identify orphaned %3$s. %4$s
he_IL: %1$s לחץ כאן %2$s כדי להוסיף את הקישורים לאינדקס, כדי שנוכל לזהות %3$s יתומים. %4$s

note: translators: %1$s: plural form of the current post type, %2$s: a Learn more about link
en: 'Orphaned content' refers to %1$s that have no inbound links, consider adding links towards these %1$s. %2$s
he_IL: 'תוכן יתום' מתייחס ל%1$s שאין להם קישורים נכנסים, שקול להוסיף קישורים ל%1$s אלה. %2$s

en: Orphaned content
he_IL: תוכן יתום

en: url
he_IL: כתובת

en: readability score
he_IL: ציון קריאות

en: ID
he_IL: מזהה

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Filter by redirect type
he_IL: סינון לפי סוג הפניה

en: All redirect types
he_IL: כל סוגי ההפניות

note: translators: %s resolves to the button label translation.
en: If you need a list of all public posts, terms and related keyphrases, you can generate a CSV file using the %s button below.
he_IL: אם אתה זקוק לרשימה של כל הפוסטים, המונחים וביטויי המפתח הקשורים אליהם, תוכל ליצור קובץ CSV באמצעות כפתור %s למטה.

en: Export keyphrases to a CSV file
he_IL: יצוא ביטויי מפתח לקובץ CSV

en: You can add or remove columns to be included in the export using the checkboxes below.
he_IL: ניתן להוסיף או להסיר עמודות שייכללו בייצוא באמצעות תיבות הסימון שלמטה.

en: Export URL
he_IL: יצוא כתובת

en: Export title
he_IL: יצוא כותרת

en: Export readability score
he_IL: יצוא ציון קריאות

en: Please note:
he_IL: שימו לב:

en: The first row in this file is the header row. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
he_IL: השורה הראשונה בקובץ זה היא שורת הכותרת. יש להתעלם משורה זו בעת ניתוח או ייבוא ​​הנתונים מהייצוא.

en: Exporting data can take a long time when there are many posts, pages, public custom post types or terms.
he_IL: ייצוא הנתונים יכול להימשך זמן רב כשיש הרבה פוסטים, עמודים, סוגי תכנים או מונחים מותאמים.

en: Plain redirects
he_IL: הפניות פשוטות

en: Regular Expression redirects
he_IL: הפניות Regex

en: Redirects settings
he_IL: הגדרות הפניות

[ctx: post_type of a post or the taxonomy of a term]
en: type
he_IL: סוג

en: seo title
he_IL: כותרת SEO

en: Export SEO title
he_IL: יצוא כותרת SEO

en: Export meta description
he_IL: ייצוא תיאור מטא

en: keyphrase
he_IL: ביטוי מפתח

en: keyphrase score
he_IL: ציון של ביטוי מפתח

en: Export keyphrases
he_IL: ייצוא ביטוי מפתח

en: Export keyphrase scores
he_IL: ייצוא ציוני ביטוי מפתח

note: translators: 1: link to redirects overview, 2: closing link tag
en: All redirects have been imported successfully. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the imported redirects.
he_IL: כל ההפניות יובאו בהצלחה. עבור אל %1$s סקירת הפניות %2$s כדי לראות את ההפניות המיובאות.

note: translators: 1: link to redirects overview, 2: closing link tag
en: No redirects have been imported. Probably they already exist as a redirect. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the existing redirects.
he_IL: לא יובאו הפניות. כנראה שהן כבר קיימות. עבור אל %1$s סקירת ההפניות %2$s כדי לראות את ההפניות הקיימות.

note: translators: 1: amount of imported redirects, 2: total amount of redirects, 3: link to redirects overview, 4: closing link tag
en: Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirect. | Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirects.
he_IL[0]: יובאו בהצלחה %1$s/%2$s ​​הפניות. עבור אל %3$s סקירת הפניות %4$s כדי לראות את ההפניות המיובאת.
he_IL[1]: יובאו בהצלחה %1$s/%2$s ​​הפניות. עבור אל %3$s סקירת הפניות %4$s כדי לראות את ההפניות המיובאת.

en: Redirect import failed: the selected redirect plugin is not installed or activated.
he_IL: יבוא ​​ההפנייה נכשל: תוסף ההפנייה שנבחר לא מותקן או לא מופעל.

en: CSV import failed: No file selected.
he_IL: ייבוא ​​CSV נכשל: לא נבחר קובץ.

note: translators: 1: The maximum file size
en: CSV import failed: the provided file is larger than %1$s.
he_IL: ייבוא ​​CSV נכשל: הקובץ שסופק גדול מ-%1$s.

en: CSV import failed: the provided file is not a CSV file.
he_IL: ייבוא ​​CSV נכשל: הקובץ שסופק אינו קובץ CSV.

en: Redirect import failed: we can't recognize this type of import.
he_IL: יבוא ​​ההפנייה נכשל: לא ניתן לזהות יבוא ​​מסוג זה.

en: Stale cornerstone content
he_IL: עוגן תוכן מיושן

note: translators: %1$s expands to dynamic post type label, %2$s expands anchor to blog post about cornerstone content, %3$s expands to </a>
en: Stale cornerstone content refers to cornerstone content that hasn’t been updated in the last 6 months. Make sure to keep these %1$s up-to-date. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
he_IL: עוגן תוכן מיושן מתייחס לתוכן עוגן שלא עודכן בחצי השנה האחרונה. יש להקפיד לשמור על %1$s מעודכנים. %2$s למידע נוסף על תוכן עוגן %3$s.

en: Choose a CSV file from your computer:
he_IL: בחר קובץ CSV מהמחשב שלך:

en: Undo
he_IL: בטל

en: Redirect not deleted.
he_IL: הפניה לא נמחקה.

en: Something went wrong when deleting this redirect.
he_IL: משהו השתבש במחיקת ההפנייה

en: The old URL for your redirect is not relative. Only the new URL is allowed to be absolute. Make sure to provide a relative old URL.
he_IL: הכתובת הישנה של ההפניה איננה כתובת יחסית. רק הכתובת החדשה יכולה להיות מוחלטת. הקפד לספק כתובת ישנה יחסית.

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s and %3$s expand to a link to the admin page.
en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old post URL to the new post URL.
he_IL: %1$s יצר %2$s הפניה %3$s מהכתובת הישנה של הפוסט אל הכתובת החדשה של הפוסט.

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s and %3$s expand to a link to the admin page.
en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old term URL to the new term URL.
he_IL: %1$s יצר %2$s הפניה %3$s מהכתובת הישנה של המונח אל הכתובת החדשה של המונח.

en: Ok
he_IL: אוקיי
