אדיר קינן

 | 

מנכ"ל ובעלים כח נדלן התחדשות עירונית

אדיר קינן (37) מנכ"ל ובעלים של חברת כח נדל"ן התחדשות עירונית, חברה המתמחה בהתחדשות עירונית בפריפריה החברתית והגאוגרפית. כח נדל"ן נכנסה לתחום זה לפני למעלה מ-6 שנים, והיא פעילה כיום בערים רבות, ביניהן, לוד , רמלה , חולון , ת"א , ועוד, ומקדמת כ- 4,000 יחידות דיור בשלבי תכנון. 

קינן האמון על הובלת החברה שבבעלותו, רואה בכל פרויקט שמגיע מחזון ומתממש במציאות כרגעי שיא מקצועי של החברה, בייחוד כאשר מדובר בזמנים מהירים מהמקובל.  

לשאלה כיצד מקדמים תהליכים בתקופה מאתגרת זו, משיב קינן:
"הדגשים העיקריים ביחוד בחברה שמקדמת תוכניות בערים מעורבות וכן במקומות עם מעמד סוציו אקונומי נמוך הם בטחון אישי – לכולם אין ממ"דים ויש פרויקטים שגם אין בהם מקלטים, בחלקם אף מתגוררת אוכלוסייה מבוגרת בעלת מגבלות, שאינה יכולה להתנייד בעת האזעקות, אזי האצת הקידום הפך לדגש מהותי שמקדם את בעלי הדירות לשיתוף פעולה, בנוסף, קיים עקרון השמרנות בכניסה לעסקאות והצעות לדיירים – תמיד פעלנו בשמרנות ובחוסר פזיזות משום שעוד בטרם המלחמה היתה האטה ועצירה בעקבות ריבית גבוהה, הדיירים מעריכים עקרון זה וחוזרים אלינו וגם הרשויות מבינות עקרון זה בהיבט התכנוני. דגש נוסף הוא תשומת לב לפרטים הקטנים – מראש, אמנם יקר יותר לבחון דברים מראש, אך אנו לא מאמינים באג'נדת "יהיה בסדר", והגבולות שלנו רק התהדקו. דגש חשוב לא פחות הוא הידוק הקשרים הבינאישיים עם הדיירים ומתן פתרונות לכלל בעיות ואתגרים גם בעיתות מלחמה". 

נגישות