עו"ד רועי גלעד דורון

ראש חטיבת התחדשות עירונית חברת דן נדל"ן

עו"ד רועי גלעד דורון (32) הינו ראש חטיבת התחדשות עירונית בחברת דן נדל"ן.

החברה, שנמנית על קבוצת דן תחבורה, מהווה את זרוע הנדל"ן של הקבוצה, תוך שהיא מתכננת ומקימה פרויקטים ייחודיים בהיקף של אלפי יחידות דיור באזורי הביקוש, שעיקרם בגוש דן. בשנים האחרונות החלה דן נדל"ן לפעול גם בתחום ההתחדשות העירונית, וכיום, בהובלתו של עו"ד דורון מקדמת כ-25 פרויקטים של התחדשות עירונית בהיקף של כ-6,500 יח"ד, מתוכם 10 פרויקטים עם 2,600 יח"ד בעיר ירושלים. רק בשנת 2022 אושרו כ-2,000 יח"ד במסגרת הפרויקטים של החברה. 

לצד פרויקטי ההתחדשות העירונית חתומה דן נדל"ן על עוד שורת פרויקטים למגורים ולמסחר, בהם פרויקט היוקרה מגדל ארלוזורוב 17 בתל אביב, פסגת דן ברמת גן, וכן פרויקט המשרדים LYFE בשיתוף אשטרום נכסים באזור התעסוקה של בני ברק ה-BBC. 

את דרכו בתחום ההתחדשות העירונית החל עו"ד דורן לפני כ-7 שנים כעו"ד המייצג דיירים ויזמים. בהמשך עבד כמנהל התחדשות עירונית בחברה מובילה עד מינויו לראש חטיבת ההתחדשות בדן נדל"ן. הוא בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים עם התמחות במקרקעין.

לשאלה, מהם ההישגים המשמעותיים ביותר שלך, השיב עו"ד רועי גלעד דורון: "בשנה האחרונה הצליחה חטיבת ההתחדשות העירונית שלנו לקדם עשרות פרויקטים במסגרת פינוי בינוי בפריסה ארצית. כל הישג מקצועי שלי הוא הישג של הצוות המאוד מקצועי שמלווה אותי ביום יום. כמנהל אני חושב שבניית האסטרטגיה של החברה ועבודה על פיה מאד בולטים לטובה אצלנו והראנו הישגים משמעותיים עקב זאת."

נגישות