רן מלאך

מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית

עו"ד רן מלאך (48) הינו מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית, מקבוצת בוני התיכון, העוסקת בייזום וקידום פרויקטים של התחדשות עירונית. אל תחום זה נכנסה בוני התיכון כבר לפני למעלה מעשור, והיא פעילה כיום ב-20 ערים ברחבי הארץ, ומקדמת 50 פרויקטים בהיקף של למעלה מ-26,000 יח"ד. 

עו"ד מלאך החל את דרכו בעולם הנדל"ן כעו״ד המלווה יזמים בתחום הייזום והבניה למגורים, וכיהן בשורה של תפקידים בכירים בשלוש חברות נדל"ן ציבוריות גדולות בתחום הייזום וההתחדשות העירונית, הבונות בהיקף של אלפי דירות למגורים בישראל. 

מלאך ביסס את מעמדו כאוטוריטה מקצועית בענף, והוא מוביל כיום את אחת החברות הבולטות והמצליחות ביותר בתחום, זאת לאחר שכבר לפני כעשור הוא הוציא לפועל את פרויקט פינוי-הבינוי הראשון שבוצע ביוזמה פרטית בארץ, בהיקף של 620 יח"ד. 

מאז ועד היום קידם ויזם מלאך פרויקטים משמעותיים נוספים שמשנים את פני השכונות והערים בישראל, והוא עומד מאחורי פרויקטי התחדשות עירונית בהיקף מצטבר של כ-24,000 יחידות דיור חדשות. 

מעבר לכך, מלאך פעיל בארגון הקבלנים ובקידומי חקיקה לקידום ענף הנדל"ן בישראל, הוא בעל דעה ומשפיע על התהוות מפת הנדל"ן וההתחדשות העירונית בארץ.

לשאלה, מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך, השיב רן מלאך: "בשיאה של מגפת הקורונה כאשר השוק כולו קפא וחוסר הוודאות היה בשיאו התחלנו בפינוי המתחם הראשון בפרויקט הדגל של החברה בקריית אונו, הגדול בגוש דן, בו אנו מפנים 328 יחידות דיור ובמקומן בונים 1,070 יח"ד ושטחי מסחר. זו גאווה גדולה בשבילי ואין דבר מרגש יותר מאשר לראות פרויקט בסדר גודל כזה אותו קידמתי ודחפתי במשך שנים, קם לחיים ומתחיל את הבנייה. הדבר המרגש עוד יותר זה לראות את ההתרגשות העצומה והשמחה של הדיירים כאשר הם רואים את החלום שחלמו שנים רבות, הופך למציאות."

נגישות