רונית ורמי שבירו

בעלים, אגד החברות שבירו

רונית ורמי שבירו הינם בעלים של אגד החברות שבירו. כלל החברות באגד הינן חברות פרטיות העוסקות בייזום, תכנון, פיתוח, בנייה ושיווק של מתחמי מגורים רבי קומות, נדל"ן מסחרי, מלונאות, משרדים, דיור מוגן ומעונות סטודנטים. ה"אני מאמין" באגד החברות שבירו הוא שליטה עצמאית ומלאה בכלל תחומי הפעילות – מתוך כך גם הנכסים המניבים מנוהלים ע"י חברה כחלק מאגד החברות וכך גם המחלקה המשפטית בראשותה של עורכת הדין והבעלים רונית שבירו.

הסיפור של שבירו, שזור בהקמת המדינה ופיתוחה. רמי שבירו הוא דור שלישי לבוני הארץ; אביו, יעקב שבירו, ייסד בשנות ה-40 חברה לבנייה וביחד עם שני אחיו החל לבנות בנייני מגורים בתל אביב. חמישה עשורים אחר כך, ב1995 הקימו בני הזוג שבירו את אגד החברות שבירו בגלגולו הנוכחי.

באגד החברות כיום קרוב ל500 עובדים, למעלה מ-7,000 יח"ד בתכנון ובביצוע, והיא מסרה עד היום למעלה מ-20,000 יח"ד באזורי הביקוש ברחבי גוש דן, אזור השרון והשפלה. החיבור של אגד החברות למיזם הממשלתי "המחיר למשתכן" הפכה את האגד לאחד מגופי הבנייה המשמעותיים המבצעים בתכנית הממשלתית. ההיענות לפרוייקט באה מתוך תחושת שליחות כממשיכי דרכו של האב המייסד יעקב בבניית הארץ ופיתוחה.

לצד פעילותם בתחום בניה למגורים, לשבירו גם נכסים מניבים, והחברה מקדמת כיום בנייתם של יותר מ-130,000 מ"ר שטחי מסחר ותעסוקה, שמצויים בשלבי תכנון וביצוע שונים, כמו גם מלונאות יוקרתית, דיור מוגן ומעונות סטודנטים במרכז הארץ.

אגד החברות שבירו מלווה כל פרוייקט מתחילתו ועד סופו ומשלב את מיטב אנשי המקצוע במטרה להפוך כל פרוייקט ליוקרתי וייחודי, ועל מנת לשמור על סטנדרט הבניה הגבוה ביותר באיכות חסרת פשרות.

רונית ורמי שבירו // צילום: ששון משה רונית ורמי שבירו // צילום: ששון משה
נגישות