אדר' אורית מילבאואר אייל

בעלים מילבאואר אדריכלים

אורית מילבאואר אייל (53) הינה אדריכלית ובעלת משרד מילבאואר אדריכלים, המתמחה בתכנון בהיקפים גדולים של מתחמי מגורים ובהם מתחמי פינוי בינוי, וכן פרויקטים בעירוב שימושים ובניה ציבורית. 

אורית מילבאואר אייל היא בעלת תואר מוסמך בלימודי אדריכלות ובינוי ערים מהטכניון בהצטיינות. את המשרד שבבעלותה הקימה בשנת 1999 והוא מונה כיום כ- 20 עובדים, ומעניק שירותים לרשויות מקומיות ולגופים ציבורים גדולים, כגון עיריית תל אביב – יפו, עיריית הרצליה וחברת החשמל, וכן לחברות נדל"ן גדולות ומובילות בישראל. 

מילבאואר אייל חתומה על כמה פרויקטי דגל, בהם פרויקט "גני שפירא", דיור בר השגה בתל אביב, שזכה בפרס רוקח לשנת 2015 ופרס אות העיצוב לשנת 2018; "חלומות ארנונה" בירושלים – דיור להשכרה הכולל 13 בניינים ו 333 יח"ד; ופרויקט מחיר למשתכן "מכבי יפו" עם 14 מבנים ו 631 יח"ד.

כיום מתכננת מילבאואר אייל כ- 80 פרויקטים בהיקף של כ-2,000 יחידות דיור, בעיקר בגוש דן ובירושלים. בין הפרויקטים תבעו"ת של מאות יחידות, פרויקטי התחדשות עירונית של מתחמים גדולים וגם פרויקטי תמ"א בוטיקיים בתל אביב והסביבה. 

לשאלה מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך, השיבה אורית מילבאואר אייל: "ההישג הגדול ביותר שלי הוא שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר של אדריכלות תוך צמיחה עסקית רציפה עם צוות אדריכלים מקצועי ומיומן. כמו כן, המשרד מוביל את תחום המגורים להשכרה בארץ, החל מפרויקט "גני שפירא" תל אביב לדיור בר השגה שפרץ את התחום בארץ וכלה בפרויקטים גדולים נוספים במסגרת דירה להשכיר ובמסגרות נוספות שקובעים סטנדרטים חדשים בתחום הדיור להשכרה."

אורית מילבאואר אייל // צילום: סיגל קולטון אורית מילבאואר אייל // צילום: סיגל קולטון
נגישות