אודי בלום

מנכ"ל מטרופוליס

אודי בלום (55) הינו מנכ"ל חברת מטרופוליס, המתמחה ביזמות נדל"ן והתחדשות עירונית. 

ב-9 שנות כהונתו, הוביל בלום את מטרופוליס להישגים משמעותיים ולביסוס מעמדה כאחת מהחברות הגדולות והמשמעותיות בהתחדשות עירונית וביזמות האורבנית בישראל.

חברת מטרופוליס, שנמצאת בבעלותן של קבוצת אלייד וקבוצת אלדר, מקדמת כיום כ-40 פרויקטים במתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38/2, בהיקף של אלפי יחידות דיור, ובשלבים שונים. עיקר פעילותה מתמקדת במרכז הארץ, באזורי הביקוש. עד כה מסרה מטרופוליס כ-800 יח"ד ובימים אלה השלימה החברה את הקמתו של פרויקט הפינוי בינוי הראשון המשמעותי בהרצליה, הכולל 278 יח"ד שאכלוסן החל. למטרופוליס פרויקטים נוספים שכבר הגיעו לקו הגמר, בהם פרויקט ברחוב אחד בגבעתיים, הכולל 7 בניינים חדשים וכן פרויקט גרין פארק בשכונת נווה שרת בתל אביב, עם 447 יח"ד, שאוכלסו זה מכבר. 

בשנים הקרובות, צפויה החברה להוביל הקמתן של למעלה מ-6,000 יח"ד, בתל אביב, גבעתיים, הרצליה, רמת גן, הוד השרון, אור יהודה, חיפה ועוד.

בלום הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ומימון במכללה למנהל ותואר שני, בהצטיינות, במנהל עסקים עם התמחות במימון נדל"ן של האוניברסיטה העברית בירושלים. בתפקידיו הקודמים שימש כסמנכ"ל כספים בחברות שונות.

לשאלה, מהם הישגיך המשמעותיים, השיב אודי בלום: "ההישג המשמעותי שלי בתור מנכ"ל מטרופוליס הוא ההתפתחות המהירה של החברה תוך שמירה והקפדה על מקצוענות בתכנון ובבנייה והקפדה על יושרה כלפי בעלי הדירות, הרוכשים, השותפים והמתחרים. מהר מאד הבנתי כי העתיד נמצא בעולמות הפינוי בינוי ומחברה שהתחילה עם שני פרויקטי תמ"א 38/1, החברה הפכה להיות היום אחת מהגדולות והמשמעותיות בתחום עם פרויקטים מאוכלסים ובביצוע בהיקפים משמעותיים וצבר לשנים הקרובות של אלפי יח"ד." 

אודי בלום // צילום: סיוון פרג אודי בלום // צילום: סיוון פרג
נגישות