מורדי שבת

מנכ"ל ICR – ישראל קנדה ראם מגורים

מורדי שבת (46) הינו מנכ"ל ICR – ישראל קנדה ראם מגורים. שבת מכהן התפקידו מאז יולי 2020, והוא חתום על מיתוגה ומיצובה מחדש של חברת מנרב פרויקטים, שהתמזגה עם האחים נקש וישראל קנדה, והפיכתה לחברת ICR. 

בהובלתו, הפכה ICR למותג מבוסס ובתוך פחות משנתיים – בעיצומה של מגפה עולמית-  שילשה החברה את שוויה, מיצבה עצמה כשחקנית מפתח בתחום ההתחדשות העירונית וביצעה את אחת מעסקאות הנדל"ן היזמי המשמעותיות בתולדות רמ"י, עת רכשה קרקע בשווי כולל של 2.2 מיליארד ₪ להקמת 1,205 יחידות דיור ברמת השרון.

מורדי שבת מוביל אסטרטגיה שבבסיסה ניצבת תוכנית ה-1,000 ולפיה בכל שנה קלנדרית מתכננת, משווקת ומבצעת החברה כ-1,000 יחידות דיור חדשות ברחבי הארץ. 

ICR מובילה כיום כ-55 פרויקטים יזמיים והתחדשות עירונית בהיקף של כ-15,500 יחידות דיור. בשנתיים של פעילות הוציאה החברה היתרי בניה מלאים ב-6 פרויקטים שונים שביצועם החל ואשר כוללים למעלה מ-1,000 יח"ד ושטחי מסחר. בנוסף אושרו תב"עות ל-6 פרויקטים בהיקף של כ-2,500 יח"ד. 

הישג בולט נוסף ל- ICR הינו ביסוס מעמדה כשחקנית מובילה בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, כאשר  כ-4,000 בעלי דירות בחרו בICR- להוביל עבורם את פרויקט ההתחדשות העירונית שלהם.

גם בתחום השיווק זכתה ICR להישגים מרשימים וכבר במהלך השנים 2021-2022 מכרה החברה כ-900 יח"ד בסך של כ-3.5 מיליארד ש"ח עם מחיר יח"ד ממוצעת של 4.1 מיליארד ש"ח. 

מורדי שבת הינו עו"ד בהשכלתו ובעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום השיווק והנדל"ן. בעברו, שימש כמנכ"ל קבוצת גינדי השקעות, ולאחר מכן נכנס שותף ומונה כמנכ"ל לפעילות קבוצת קסטרו בשוק האמריקאי.

במענה לשאלה מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך, השיב מורדי שבת: "התפיסה שלי מאז ומתמיד הייתה שבכל ארגון החותר למצויינות האנשים הם הלב הפועם והמנוע, וכך גם ב- ICR. אני גאה לומר שלפחות אחד מההישגים הגדולים הוא בהחלט בחירת האנשים שצועדים לצידי. למעשה ההישגים הגדולים ביותר של חברת ICR ושלי הם ההישגים של כולנו יחד".

מורדי שבת // צילום: אמיר לוי מורדי שבת // צילום: אמיר לוי
נגישות