גל קסטל

סמנכ"ל התחדשות עירונית בחברת אורון נדל"ן

גיל קסטל (52), מכהן מזה כשנה וחצי כסמנכ"ל התחדשות עירונית של חברת אורון נדל"ן מקבוצת אורון אחזקות והשקעות. אל תפקידו החדש הוא נכנס עם ניסיון של 15 שנים בתחומי הנדל"ן, מתוכן עשור בו כיהן כסמנכ"ל שיווק ומכירות של החברה. 

חברת אורון נדל"ן הינה חברה ציבורית, המתמחה בתחום הבניה והתשתיות, תעשיות וייזום נדל"ן למגורים ולהתחדשות עירונית. החברה חתומה עד היום על כ- 7,000 יחידות דיור מחיפה בצפון ועד באר שבע בדרום, בהם גם פרויקט הדגל Concept דרך השלום תל אביב, במסגרת תמ"א 38/2 , לבניית מגדלי יוקרה באזור המבוקש. 

מאז נכנס לתפקידו, מוביל קסטל שינויים והתאמות נדרשות לפעילות ההתחדשות העירונית של החברה, אשר הובילו בתוך שנה וחצי לגידול מרשים בהיקפי פעילותה וכן למיצובה כאחת החברות הפעילות בתחום. גם להיותה חלק מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, יש השפעה על מעמדה של חברת הנדל"ן, בין היתר בזכות הגב הפיננסי והיכולות ההנדסיות שלה. בשנים הקרובות מתכנן קסטל את המשך הרחבתה של החברה והעמקת הפעילות בתחום בהתחדשות העירונית ומיצובה כשחקן מרכזי בזירה זו. 

אחד ההישגים המרכזיים שקסטל מונה בפעילותו, הוא הדגש החברתי שמושם בכל פרויקט של התחדשות עירונית. וכך הוא אומר: " אנחנו משקיעים רבות בטיפול החברתי מול דיירי המתחמים שלנו בעשייה אמיתית וטיפול אישי. זה הפך אצלנו לערך עליון מעבר לערך הנדל"ני".

נגישות