עו"ד בתיה בראף מליכזון

שותפה בכירה משרד הררי טויסטר ושות'

עו"ד בתיה בראף מליכזון (61) הינה שותפה בכירה במשרד עו"ד הררי טויסטר ושות', מהפירמות הבולטות בישראל בתחום והבניה, הנדל"ן וההתחדשות העירונית. היא בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן ומוסמכת בגישור. 

עם ניסיון של למעלה מ- 30 שנה בתחום הנדל"ן, מובילה עו"ד בראף מליכזון את תחום המקרקעין ותחום התכנון והבניה על שלל רבדיו, ובכלל זה קידום תוכניות והיתרים, טיפול בהתנגדויות, ייצוג בוועדות הערר לתכנון ובניה ועוד.  מאז כניסתה לתוקף של תמ"א 38, מלווה עו"ד בראף מליכזון פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, תוך ליווי דיירים ומתן יעוץ משפטי מראשיתו של הפרויקט ועד סופו.

משרד הררי טויסטר מייצג כיום אלפי בעלי דירות, במסגרת פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, שעיקרם במרכז הארץ בערי גוש דן ובשרון. המשרד עוסק בייצוג דיירים בלבד, כדי להימנע מניגודי עניינים. 

לשאלה מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך, השיבה עו"ד בראף מליכזון: "ההישגים ניכרים בעיקר מהסתכלות על שביעות הרצון ודברי השבח של לקוחותינו – הדיירים בפרויקטים השונים. אני גאה לציין שלעיתים אנחנו נכנסים לתוך פרויקט שמי שטיפל בו בעבר לא הצליח לקדמו לשביעות רצונם של הדיירים, ואחרי שאנחנו נכנסים לתמונה, עם רוח והסתכלות חדשה, מזיזים מהלכים שהיו תקועים שנים."

נגישות