אסף כהנר

מנכ"ל Ewave Nadlan

אסף כהנר (50) הינו מנכ"ל חברת Ewave Nadlan הפעילה ומתמחה בייזום וניהול פרויקטי נדל"ן בשלושה תחומים מרכזיים: התחדשות עירונית, נדל"ן מניב ונדל"ן חו"ל.

חברת Ewave Nadlan  יוזמת ומנהלת עשרות רבות של פרויקטים בפריסה ארצית רחבה ובדגש על אזורי הביקוש, בהיקף כספי של מיליארדי שקלים ועם יותר מ-10 אלף יח"ד. Ewave Nadlan היא מהחברות הראשונות שפעלו באזור דרום תל אביב, בה קידמה פרויקטים רבים של התחדשות עירונית בהיקף של כ-1,500 יח"ד. כיום החברה נמצאת בשלבי תכנון או ביצוע של פרויקטי התחדשות עירונית בנתניה, תל אביב, בת ים ובערים נוספות – בצבר תכנון ובנייה של כ-1,000 יח"ד.

בתחום הנדל"ן המניב, החברה אחראית לתכנון של שני פרויקטים מרכזיים בהיקף של למעלה ממיליארד שקלים – האחד, פרויקט להקמת מרכז לוגיסטי בפאתי נמל אשדוד, והשני קומפלקס משרדים ועסקים במתחם O-Park באור יהודה. לחברה גם פעילות בתחום של ייזום נדל"ן בחו"ל, הכוללת תכנון, ביצוע והפעלה של שלושה בתי מלון בלרנקה תחת השם Liv וייזום של מתחמי מגורים.

את דרכו המקצועית החל אסף כהנר בעולמות הבריאות והפיטנס ובמשך כעשור מילא תפקידי ניהול, שירות, שיווק ומכירות ברשת כושר בינלאומית בישראל, בה צבר ניסיון רב בניהול מערכי מכירה ושירות מורכבים, בסביבה תחרותית ואינטנסיבית.  בהמשך הדרך עשה כהנר שינוי בקריירה והשתלב בעולמות הנדל"ן אליו הביא מיומנויות שפיתח בתפקידיו הקודמים. ב- 2008 הקים כהנר ביחד עם שותפים את חברת Ewave Nadlan, בה שימש תחילה כמנכ"ל חטיבת השיווק, ובהמשך מונה למנכ"ל החברה. 

לשאלה מהם ההישגים הגדולים ביותר שלך, השיב אסף כהנר: "ההישג הגדול שלי בשנה האחרונה נמצא בהבשלה של תהליכים שהשקענו בהם כחברה בשנים האחרונות, ואני כחלק מהמערכת – הן בעולמות ההתחדשות העירונית, והן בתחומי הנדל"ן המניב ונדל"ן חו"ל. זה כולל הבשלה של שיתופי פעולה עם החברות הגדולות בענף הבנייה, שבמסגרתם התמודדנו וזכינו בפרויקטים מרכזיים בעולמות ההתחדשות העירונית."

נגישות