עו"ד אדריאנה שכטר ורוברט אלמליח

בעלים קבוצת אדלר

רוברט אלמליח ועו"ד אדריאנה שכטר הינם מנהלים ובעלים של קבוצת אדלר, הנמנית עם החברות החלוצות והמובילות בתחום ההתחדשות העירונית. הקבוצה מתמחה מזה כשני עשורים ביזמות בנייה, ניהול ובנייה של בניינים, תוספות בנייה והתחדשות עירונית ולה ניסיון ומוניטין רב. על ניסיונה בתחום ההתחדשות העירונית תעיד העובדה שכבר בשנת 2009 היא סיימה את אחד הפרויקטים הראשונים בארץ במסגרת תמ"א 38, ברחוב כצנלסון 10-12 בראשון לציון. כמו כן היא מדורגת במספר מדדים יוקרתיים ליזמות בנייה והתחדשות עירונית ונחשבת לאחת החברות המובילות בתחומה. 

נכון להיום השלימה החברה את הקמתם ומסירתם של 16 בניינים בערים שונות, בעיקר באזורי הביקוש, ובהן תל אביב, הרצליה, ראשל"צ ורעננה. וכיום מטפלת הקבוצה ב-52 פרויקטים של התחדשות עירונית, בהיקף של למעלה מ-1,800 יחידות דיור.

בין הפרויקטים אותם מקדמת הקבוצה: פרויקט פינוי בינוי  סירקין פתח תקווה לבניית 340 יח"ד; פרויקט פינוי בינוי מתחם הרא"ה, רמת גן לבניית כ-240 יח"ד ושטחי מסחר; פרויקט פינוי בינוי מתחם הנשיא ויצמן חדרה לבניית 179 יח"ד ושטחי מסחר; פרויקט תמ"א 38/2 שד' היוצר 1-3-5, תל אביב; פרויקט תמ"א 38/1 דיזינגוף 286, תל אביב; פרויקט תמ"א 38/1 בר יהודה 22-24, בת ים ועוד פרויקטים רבים בהיקפים שונים.

נגישות