עו"ד ירון טיקוצקי

שותף מייסד משרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, גרוס ושות'

עו"ד (רו"ח) ירון טיקוצקי (56) הינו שותף מייסד במשרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, גרוס ושות', העוסק בכל מגוון ענפי המשפט האזרחי-מסחרי ובכלל זה נדל"ן והתחדשות עירונית. 

עו"ד טיקוצקי הוא בוגר לימודי משפטים וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב ובוגר תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן במשפט מסחרי. את המשרד שבבעלותו הקים עו"ד (רו"ח) טיקוצקי בשנת 1997, לאחר שנתיים של עבודה בפרקליטות. מאז שנת 2004 הפך תחום הנדל"ן לאחד מתחומי הפעילות המובילים של המשרד, ובעיקר תחום ההתחדשות העירונית.
משרדו של עו"ד (רו"ח) טיקוצקי מלווה ומייצג לקוחות בעשרות רבות של פרויקטים נדל"ניים בפריסה ארצית רחבה, בהם חברות יזמיות גדולות ובעלי דירות רבים במתחמי התחדשות עירונית. עד היום ליווה המשרד כ- 3,000 בעלי דירות, חלקם בפרויקטים שכבר אוכלסו.

בתשובה לשאלה, מהם ההישגים הבולטים שלך, השיב עו"ד (רו"ח) טיקוצקי: "באופן כללי חייבים לזכור שעיסוק בתחום ההתחדשות העירונית היא לא רק פעילות עסקית. היא בראש וראשונה עשייה חברתית. היכולת שלי היום להסתכל אחורה ולומר לעצמי בסיפוק שאנחנו מלווים בתהליך הזה יותר מ 3000 משפחות, היא מבחינתי ההישג שנותן לי את הכי הרבה סיפוק מקצועי."

נגישות