סיגל שטרנברג

מארגנת ומגשרת בפרויקטים של פינוי בינוי

סיגל שטרנברג (52) הינה בעלים של משרד "סיגל שטרנברג", המתמחה בארגון ובגישור בפרויקטים של פינוי בינוי. עד היום ליווה המשרד כ- 2,500 דיירים בכ- 30 פרויקטים מול חברות ענק ציבוריות ופרטיות. 

את דרכה המקצועית החלה סיגל שטרנברג בתחום הנטרופתיה, בו שימשה כיועצת תזונה והיתה בעלים של רשת בתי טבע בחיפה. לפני 7 שנים עברה לעסוק בתחום  ההתחדשות העירונית, לאחר שלדבריה זיהתה צורך בקיומה של "דמות חיצונית אובייקטיבית ומכילה שתארגן את הדיירים, תמנה נציגות כחוק ותקדם , יחד עם הדיירים בפרויקט מורכב זה."

 במסגרת תפקידה היא אמונה על ליווי פרויקטים מתחילת הדרך ועד לשלב האכלוס, מבצעת בדיקת היתכנות, מסייעת בהליכים לבחירת עו"ד, יזם, מפקח ושמאי, מגשרת בין דיירים במקרים של חילוקי דעות וסכסוכים, עורכת מכרז לבחירת יזמים ופועלת לקידום הפרויקטים מול הרשויות.

בנוסף לעיסוקה זה, שטרנברג תורמת ופעילה למען הקהילה, כאשר בתקופת הקורונה סיפקה מזון למבוגרים עריריים וליוותה אותם מול רשויות הרווחה, וכן ארגנה הפגנות למען העצמאים. 

לשאלה, מהם ההישגים הגדולים שלך, השיבה סיגל שטרנברג: " קידום מתחמי ענק מול מאות דיירים, בדרך שקופה בהירה ונהירה, תוך כדי העברת מידע רציף, מתן אפשרות לכל דייר להביע את חששותיו ואת רצונו. וכן מציאת פתרונות יצירתיים במקרים מורכבים. בנוסף, לדאוג לחלשים ולשקופים בחברה, ולמקסם את התמורות שלהם מול חברות הענק."

נגישות