רוני מזרחי

יו"ר קבוצת מזרחי ובניו, יו"ר ארגון הקבלנים והבונים חולון ונשיא לשכת הקבלנים בישראל

רוני מזרחי (63) הינו יו"ר קבוצת מזרחי ובניו, המתמחה בבניית בנייני מגורים, מסחר, משרדים ומלונאות. בנוסף הוא מכהן כיו"ר ארגון הקבלנים והבונים חולון וכנשיא לשכת הקבלנים בישראל. 

את עיסוקו בענף הנדל"ן החל רוני מזרחי כבר בהיותו בן 21, מה שזיכה אותו בעבר גם בתואר הקבלן הצעיר ביותר בישראל. הוא עומד בראש קבוצה משפחתית, שהוקמה על ידי אלי מזרחי בשנת 1958, ומובילה עשרות פרויקטים בכל רחבי הארץ. לחברה רקורד בניה בהיקף של כ- 15 אלף יחידות דיור, כ- 800 אלף מ"ר מסחר, משרדים ותעשיה ו- 8 בתי מלון שנמצאים כיום בהקמה. 

ברזומה של מזרחי כמה פרויקטי ענק בישראל בכלל ובגוש דן בפרט, הבולט שבהם הוא פרויקט הסיטי סנטר בבת ים, שאף זיכה את קבוצת מזרחי ובניו בפרסים. 

לרוני מזרחי יש עוד כמה יעדים שהציב לעצמו על מפת ישראל והעולם, ובהם הוא מציין "הקמת עיר שלמה בצפון ועיר שלמה בדרום, וכן הקמת רשת בתי מלון עם כ- 50 בתי מלון בארץ ובחו"ל".

ההישג שמזרחי גאה בו במיוחד הוא בנייתו של בניין הבת-ימון בבת ים בגיל 30 וזכייתו, אמור, בתואר קבלן הבניין הכי צעיר במדינת ישראל בגיל 23.5.

במקביל לניהול קבוצת מזרחי ובניו, משמש רוני מזרחי גם כיו"ר ארגון הקבלנים והבונים חולון וכנשיא לשכת הקבלנים בישראל. במסגרת תפקידיו אלו פועל מזרחי לקידום מדיניות בתחום הבניה, להאצת קצב הבניה בישראל, לפתרון לחסמים בירוקרטיים ולקידום ושיפור מעמד הקבלנים. 

הטיפ שלו לנמצאים בתחילת דרכם, הוא: "עבודה קשה, התמדה, עשיה, יצירתיות ומעוף. אל תוותרו גם כאשר יש קשיים בדרך, תמשיכו!"

נגישות