רן מלאך

מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית

רן מלאך (47) מכהן כמנכ"ל חברת בוני התיכון התחדשות עירונית. הוא החל את דרכו בעולם הנדל"ן לפני כ-17 שנה, כעו"ד המלווה יזמים בתחום הייזום והבניה למגורים, וכיהן בשורה של תפקידים בכירים בשלוש חברות נדל"ן ציבוריות גדולות בתחום הייזום וההתחדשות העירונית, הבונות בהיקף של אלפי דירות למגורים בישראל. 

בין הישגיו, מלאך מוביל כיום את אחת החברות הבולטות והמצליחות ביותר בתחום ההתחדשות העירונית, זאת לאחר שכבר לפני כעשור הוא הוציא לפועל את פרויקט פינוי-הבינוי הראשון שבוצע ביוזמה פרטית בארץ, בהיקף של 620 יח"ד. חברת בוני התיכון התחדשות עירונית פעילה כיום תחת ניהולו של מלאך ב-18 ערים ברחבי הארץ ומקדמת 38 פרויקטים בהיקף של למעלה מ- 18,000 יח"ד. מלאך ידוע כמי מוביל דיירים רבים לתת אמונם בחברה ולבחור בה להוביל עבורם פרויקטיי פינוי בינוי במקום מגוריהם. בנוסף,  מלאך פעיל בארגון הקבלנים ובקידומי חקיקה לקידום ענף הנדל"ן בישראל. 

בין ההישגים המשמעותיים של מלאך בשנים האחרונות יש לציין כי בשיאה של מגפת הקורונה, בעוד השוק קפא וחוסר הוודאות היה בשיאו, הוא הוביל מהלך מורכב לפינוי דיירים במתחם הראשון בפרויקט הדגל של החברה בקריית אונו. מדובר במתחם הגדול בגוש דן, הכולל 328 יחידות דיור קיימות, שבמקומן ייבנו 1,070 יח"ד חדשות ושטחי מסחר. 

על הישג זה, אומר מלאך: "זו גאווה גדולה בשבילי ואין דבר מרגש יותר מאשר לראות פרויקט בסדר גודל כזה אותו קידמתי ודחפתי במשך שנים, קם לחיים ומתחיל את הבנייה. הדבר המרגש עוד יותר זה לראות את ההתרגשות העצומה והשמחה של הדיירים כאשר הם רואים את החלום שחלמו שנים רבות, הופך למציאות. בנוסף, אין ספק שכל פרויקט בו אנו זוכים באמונם של הדיירים המפקידים בידנו את  דירותיהם אשר לרוב הינו הנכס המשמעותי ביותר בו הם מחזיקים ובוחרים בנו לקדם להם את הפרויקט הינו הישג אדיר בפני עצמו". 

על החזון, הוא אומר: "חברת בוני התיכון זיהתה את תחום ההתחדשות העירונית כעתודות הקרקע הבאות בישראל כבר לפני למעלה מעשור, זאת בשילוב עם הידע רב השנים בתחום היזמות והבנייה והמוניטין בקרב לקוחותיה ושותפיה הפך את החברה להיות מהמותגים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית בישראל.  חשוב לציין, כי לצד היותם של פרויקטים אילו פרויקטי יזמות למגורים, החברה רואה חשיבות עליונה ומשקיעה תשומת לב אדירה במתן מענה גם לצרכים החברתיים במתחמים בהם היא עובדת ורואה בדיירי המתחמים כשותפיה לשנים קדימה. האמור מוביל דיירים רבים לתת אמונם בבוני התיכון ולבחור בנו כחברה להוביל את הפרויקט במתחמם. החברה מובילה כיום מגה פרויקטים שישנו וישביחו את פני הערים". 

נגישות