עו"ד עמיר רייסמן ומורן גור

בעלים שותפים במשרד רייסמן גור דויטש עורכי דין

עו"ד מורן גור, בעל תואר במשפטים ובוגר לימודי שמאות מקרקעין וניהול נכסים מטעם הטכניון, הינו שותף ומייסד משרד עורכי דין רייסמן גור, הוא מחלוצי התחום ומי שמלווה מאות פרויקטיי התחדשות עירונית.

עו"ד גור, אשר החל את דרכו בעולם הנדל"ן לפני יותר מעשור, הקים ומנהל כיום יחד עם שותפו עו"ד עמיר רייסמן, את אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ, והוא ידוע בהתמחותו ובקיאותו הספציפית בתחום התחדשות העירונית והתכנון והבנייה. הוא מלווה מאות פרויקטי תמ"א 38 ופינוי בינוי, משלב התכנון הראשוני ועד לסיום הבניה, כשהוא חרט על דגלו את השירות והמצוינת.

בין היתר, הוא היה מעורב בפסקי דין משמעותיים בתחום הדייר הסרבן בעסקאות תמ"א 38, ליווה עררי היטלי השבחה ופיצויים בפני ועדות הערר, ערעורים מנהליים וערעורים לבית המשפט העליון – שהגיעו עד לכדי הלכות בתחום, ועוד. עו"ד גור נמנה בצוות הפעולה של תכנית רג/53 לפי תמ"א 38, מייעץ לוועדות מקומיות, מגיש חוות דעת תכנוניות-משפטיות לבתי משפט, אדריכלים, שמאים, מהנדסים, מוסדות תכנון ועוד. 

בין הישגיו הרבים, הוא קידם והיה שותף לקביעת אבני הדרך בתכנון ובניה ובתמ"א 38. במשך השנים הוא הפך לאוטוריטה בתחומו וכיום משפיע על הענף ופועל להנחלת הידע שצבר, על ידי פרסום מאמרים וניהול פורום ארצי מוביל לתכנון ובניה.

עו"ד עמיר רייסמן, מחזיק בניסיון וידע של מעל ל-20 שנה בעולם הנדל"ן, וכיום ידוע כאחד מעורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית בפרט.

בעשר השנים האחרונות הוא הוביל עשרות עסקאות מורכבות במסגרת תמ"א 38, כשהוא מייצג דיירים ויזמים לאורך כל שלבי הפרויקט. 

בין הישגיו, רייסמן הוביל את תיקון צו הבית המשותף והתקנון והוא מומחה בהתאמתם לעסקאות תמ"א 38, זאת לצד ניסיון רב שצבר בהצמדת זכויות לתת חלקות. 

הוא אוטוריטה בתחומו, היה מחלוצי ההתחדשות העירונית והוביל את פעילות המשרד לצמיחה דרמטית, תוך שהוא מבסס את מעמדו כמשרד מוביל בתחום, כשמאחוריו עשרות פרויקטים שבנייתם הסתיימה. 

כיום המשרד שבבעלותם מייצג את החברות והגופים הגדולים במשק והשפיע רבות על מתן פסקי דין והחלטות בתביעות כנגד דיירים סרבנים.

נגישות