עופר מור

בעלים ומנכ"ל של חברת עופר מור שמאות מקרקעין בע"מ

עופר מור (53) הינו בעלים ומנכ"ל של חברת עופר מור שמאות מקרקעין, המתמחה בהכנת דוחות 0 ופיקוח על הליווי הפיננסי, ומפקחת כיום על כ- 250 פרויקטים פעילים בכל רחבי הארץ.

מור הוא בוגר תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים עם התמחות במימון, ובוגר התוכנית ללימודי שמאות מקרקעין וניהול נכסים באוניברסיטת תל אביב. הוא מחזיק ברישיון שמאי מוסמך מ- 1999. 

את המשרד שבבעלותו פתח מור בשנת 2011 לאחר 12 שנים, בהן ניהל מחלקת ליווי פרויקטים באחד ממשרדי שמאי המקרקעין הגדולים. בתוך כעשור הפך משרדו של מור לאחד המשרדים המובילים בתחום של דוחות 0 וליווי פיננסי בכלל, ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. והוא מספק כיום, כאמור, שירותי פיקוח על ליווי פיננסי לכ- 250 פרויקטים. בנוסף, המשרד מספק שירותי שמאות מקרקעין, ביניהם הערכות שווי נכסים ובדיקת כדאיות כלכלית.

לשאלה מהם ההישגים הגדולים שלך ושל המשרד שבבעלותך, אומר מור: "המשרד שבבעלותי מאופיין בגידול מתמיד בהיקף פעילותו, תוך כדי שמירה על רמת שירות גבוהה. עצם העובדה שהמשרד מאושר על ידי כל הגופים הפיננסיים להכנת דוחות 0 ופיקוח על ליווי פיננסי מהווה אסמכתא לכך שהוא מוערך ומוביל בתחומו."

עופר מור // צילום:תומר שלום סטודיו תומס עופר מור // צילום:תומר שלום סטודיו תומס
נגישות