יגאל אליהו ואלון וייזברג

קבוצת יגאל אלון

אלון וייזברג (32) ויגאל אליהו (34) הנם בעלים ומנכ"לים משותפים בקבוצת יגאל אלון, המתמחה בליווי ופיקוח מטעם הדיירים בפרויקטיי התחדשות עירונית וכן, בפיקוח על הבנייה במגזר הציבורי והפרטי, מטעם בעלי הנכסים. החברה חתומה על קידום ניהול, פיקוח וביצוע של אלפי יחידות דיור בפרויקטים למגורים והתחדשות עירונית, תשתיות ומבני ציבור בישראל. עם ניסיון של מעל ל-15 שנה, מקדמת כיום הקבוצה שבבעלותם למעלה מ- 165 תוכניות התחדשות עירונית בשלבים שונים של תכנון וביצוע.  

יגאל אליהו, מנכ"ל שותף ומנהל מחלקת פיקוח בניה
יגאל, בעל תואר שני במינהל עסקים (M.B.A) מאוניברסיטת אריאל, בהשכלתו מומחה ומנהל עבודה מוסמך לבניין ותשתיות, הינו בעל ניסיון של מעל לעשור בעולם הבינוי והנדל"ן. את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה בגיל 15 באתרי הבנייה, כבן לאב יזם וקבלן. עם שחרורו מהצבא הוא החל לעבוד באתרים ובהמשך הוסמך למנהל עבודה לבניה ותשתיות וניהל ביצוע של פרויקטים בבניה צמודת קרקע ובבנייה רוויה. 

אלון וייזברג, מנכ"ל שותף ומנהל תחום פיתוח עסקי
אלון, בעל תואר שני למשפטים (A.M) מאוניברסיטת בר אילן, תעודת מגשר ומבקר פנים מוסמך. את תחילת דרכו עשה אלון כמנכ"ל עמותת הסטודנטים באריאל. כיום הוא משלב בין הפעילות הציבורית, התרומה לקהילה, רווחת הדיירים והעולם העסקי. 

הינו בעל ניסיון עשיר בליווי וקידום פרויקטים עבור הדיירים מול הרשויות המקומיות, ועדות התכנון ובעלי המקצוע. וייזברג חתום על קידום מתחמים גדולים ובניינים בודדים בהיקף של מאות יח"ד. מעבר לכך, הוא מתנדב בעמותות קהילתיות. 

מבין ההישגים הגדולים ביותר עבורם, הם מציינים את התרומה להקהילה ואת ייצוג בעלי הנכסים ובעלי הדירות בלבד: "הנאמנות לבעלי הנכסים והדירות היא הערך החשוב ביותר".

נגישות