אלי גבאי

בעלים משותף קבוצת גבאי

אלי גבאי (39) הינו בעלים משותף קבוצת גבאי, חברת יזמות ובניה המתמחה במגורים, נכסים מניבים והתחדשות עירונית.  

קבוצת גבאי נמנית על חברות הבנייה הוותיקות והמובילות בענף הנדל"ן בישראל. לקבוצה כ- 4,500 יחידות דיור מאוכלסות, 1,500 יחידות דיור בבנייה וכ- 20,000 יח"ד בתכנון במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית.  בנוסף מקדמת כיום החברה מאות אלפי מ"ר של מסחר, תעסוקה ולוגיסטיקה ושני בתי מלון באשדוד ובכנרת. 

את דרכו בתחום הנדל"ן החל אלי גבאי לפני כ- 20 שנה בתפקידי שטח בקבוצה המשפחתית.  לאחר שהוכשר בתחום הביצוע החל לעסוק בפיתוח העסקי של החברה וכיום מנהל את האסטרטגיה של הקבוצה, תוך מציאת אפיקי השקעה בתחומים נוספים בהם מלונאות, לוגיסטיקה, דיור מוגן, דיור לסטודנטים ודיור להשכרה ארוכת טווח. 

קבוצת גבאי, שהוקמה בשנות ה- 80 על ידי שמשון גבאי, הגדילה לאורך השנים את היקפי פעילותה באופן משמעותי,  עם זאת אומר אלי גבאי בגאווה "למרות הגדילה המטאורית של הקבוצה לא זנחנו את המרקם המשפחתי של החברה ושמרנו על ה-DNA  של הדור הראשון והמקימים החלוצים של הקבוצה."

אחד ההישגים המרכזיים של הקבוצה, אותם מציין גבאי, הוא בתחום המניבים, בו רכשה קבוצת גבאי את חברת אנגל משאבים לשעבר. "רכשנו את החברה כשמצבה היה בכי רע והצלחנו להביא אותה ע"י הזרמת כסף מההון העצמי שלנו לשיקומה, ובניהול נכון הצלחנו להגדיל משמעותית את היקפי הפעילות של החברה ובכך הגדלנו את ההון העצמי של החברה ב-300 מילון ₪."

נגישות