עו"ד נעמה ואלעד אריאל

משרד עו"ד אריאל ושות'

עו"ד נעמה אריאל (65) הינה בעלים ומייסדת של משרד עו"ד אריאל ושות', המתמחה בייצוג בעלי דירות בהתחדשות עירונית.  

עו"ד אריאל הוסמכה כעו"ד בשנת 1987 מאוניברסיטת בר אילן. היא בעלת ניסיון רב בטיפול והובלת עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית ומחלוצי התחום בישראל. בנוסף, היא מטפלת בעסקאות רבות בכל תחומי הנדל"ן, ובכלל זה בעסקאות מכירה ורכישה מורכבות; בטיפול בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע; בטיפול משפטי בנכסים מניבים ובניהול נדל"ן ועוד. עו"ד אריאל הינה חברה בועדה להתחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין.

עו"ד אלעד אריאל (32) הינו עו"ד במשרד אריאל ושות'. הוא בעל תואר ראשון במשפטים בהתמחות במנהל עסקים מאוניברסיטת רייכמן, ולומד במסלול לתואר שני באוניברסיטת תל אביב. עו"ד אלעד אריאל מלווה באופן שוטף עסקאות בתחום הנדל"ן ובתחום ההתחדשות העירונית על כל קשת גווניה, תוך ליווי שוטף של דיירים ורוכשים וגיבוש ראיה אסטרטגית.

משרד עו"ד אריאל ושות' אמון על ייצוג אלפי בעלי דירות ונכסים בלמעלה מ-100 פרויקטי, מקרית גת בדרום ועד חיפה בצפון, כאשר עיקר הלקוחות מתל אביב וגוש דן. 

המשרד מלווה את בעלי הדירות מהשלבים הראשוניים של הפרויקט, מעורב בבדיקות ההיתכנות מול הרשות המקומית ובליווי וייצוג הדיירים באופן שוטף ולאורך כל התהליך עד לשלב מסירת הדירות ואיכלוסן בהצלחה. 

לשאלה, מהו ההישג הגדול ביותר של המשרד, השיבה עו"ד נעמה אריאל : "לייצג מעל 100 פרויקטים ולשמור על קשר אישי עם כל בניין ובניין."

נגישות