עמיר רחלבסקי

מנכ"ל ובעלי חברת גרופית, יו"ר הוועדה להתחדשות עירונית בהתאחדות בוני הארץ

עמיר רחלבסקי (59) הינו בעלים ומנכ"ל של חברת הבניה גרופית, שפועלת כבר 48 שנים בייזום, תכנון וביצוע של פרויקטים בכל ענפי הנדל"ן ובמגוון התמחויות.

עמיר רחלבסקי הוא מהנדס אזרחי, בוגר הטכניון. את דרכו בחברה שהקים אביו, החל בשנת 1988 כמנהל פרויקט, סמנכ"ל. בשנת 1994 מונה למנכ"ל החברה במקביל להנפקתה בבורסה בישראל. במשך 4 שנים היתה לחברה ציבורית עד 1998. בשנת 2006 עברה החברה לבעלותו הפרטית של עמיר רחלבסקי והמשיכה לצמוח ולהתרחב בהובלתו, וכיום היא מוגדרת על ידי משרד הבינוי והשיכון כ"חברה משכנת בלתי מוגבלת" ומסווגת ברשם הקבלנים בסיווג הגבוה ג-5.

חברת גרופית עוסקת בייזום, תכנון וביצוע של פרויקטים למגורים,  הרחבות בקיבוצים ומושבים, ופרויקטים של התחדשות עירונית. לצד זאת פועלת החברה בתחום הנכסים המניבים, הכוללים בין השאר מבני מסחר, משרדים, מבנים לוגיסטיים, דיור מוגן, מבנים סיעודיים ומקבצי דיור.

היקף הפרויקטים בתחום יזום, ביצוע ושיווק של חברת גרופית עומד כיום על כ- 1,000 יח"ד ועל כ- 50 אלף מ"ר שטחי מסחר לוגיסטיקה ותעשיה, בפריסה ארצית רחבה מאשקלון ועד נהריה. בנוסף, מחזיקה גרופית דרך חברות בנות בנכסים מניבים.

בנוסף לתפקידו משמש עמיר רחלבסקי כיו"ר הוועדה להתחדשות עירונית בהתאחדות בוני הארץ.

נגישות