אדר' ענת לרנר

ראש המינהלת להתחדשות עירונית ביהוד-מונוסון

אדריכלית ענת לרנר עוסקת בתחום הנדל"ן מאז שנת 1996, ובשנים האחרונות בתחום ההתחדשות העירונית, לאחר שמונתה בשנת 2017 לראש המינהלת להתחדשות עירונית בעיר יהוד-מונוסון. במהלך השנים כיהנה לרנר בשורה של תפקידים, בין היתר, כחברה בהנהלת משרד ניר קוץ אדריכלים, שם הובילה פרויקטים גדולים ומורכבים, התמחתה בתכנון בתי חולים, לקחה חלק משמעותי בתכנון המע"ר של ירושלים. לרנר אף זכתה בתחרות לתכנון בניין מרכז הבקרה המטרופוליני של נת"ע, בשיתוף עם משרד ניר קוץ אדריכלים.

כיום מנהלת לרנר את המינהלת להתחדשות עירונית ביהוד מונוסון, בין המינהלות הבולטות שפועלות בתחום.  לרנר ידועה כמי שעומדת מאחורי קידום חזון להתחדשות מהירה ומיטבית, ועושה שימוש בכל הכלים שעומדים לרשותה. בין היתר, היא חתומה על קידום מתחם פינוי בינוי במסלול רשויות, שהיה מבין הראשונים שעברו לאישור במסגרת הותמ"ל וכן, מתחם נוסף במסלול מיסוי. בנוסף, לרנר מיישמת את החזון העירוני להחייאת הרחוב הראשי בעיר ותכנון מחדש של מרכז העיר הוותיקה.

עוד במסגרת פעילות המינהלת  – הובילה ומובילה לרנר יוזמות לשילוב התושבים בפעילות ההתחדשות העירונית. בין היתר מדובר בהקמת "האקדמיה האורבנית" לתושבים, מינהלת התחדשות עירונית  "הדור הבא" שכוללת הכשרה לתלמידים, "מינהלת על גלגלים", המנגישה את שירותי המינהלת לבית התושבים, ועוד. בנוסף, לרנר גם כיהנה בעבר כראש המגמה לאדריכלות להנדסאים במכללה למינהל וכיום מרצה במסגרות שונות.

נגישות