עו"ד רן מלאך

מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית

עו"ד רן מלאך החל את דרכו כעורך דין במשרד מ.פירון ושות', בליווי יזמים בתחום הבניה למגורים. הוא המשיך את עשייתו ופועלו בשורה של תפקידים בכירים בשלוש חברות נדל"ן ציבוריות גדולות (הפועלות בענף שנים רבות), בתחום ייזום והתחדשות עירונית בהיקף שכונתי.

במסגרת תפקידו כיועץ משפטי ומנהל תחום פינוי בינוי באשדר חברה לבניה בע"מ, ליווה וקידם מלאך את פרויקט פינוי-בינוי הראשון שיצא אל הפועל ביוזמה פרטית, כבר בשנת 2010. בהמשך קידם ויזם פרויקטים משמעותיים נוספים, שחלקם נבנים בימים אלו.

בתפקידו הנוכחי, כמנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית, קידם ויזם בשנים האחרונות שורה ארוכה של פרויקטים, בהיקף מצטבר של כ- 10,000 יחידות דיור חדשות. בין הפרויקטים שמקדם כיום מלאך, יש לציין כ- 1,000 יח"ד חדשות בקריית אונו, הנמצאות בשלבי הוצאת היתרים.

כמי שעוסק בתחום ההתחדשות העירונית כ- 16 שנים, צבר ידע רב וניסיון עשיר בתחום, הפך מלאך לבר סמכא ולמוביל דעה בתחום פינוי-בינוי על כל היבטיו ורבדיו. מתוקף זאת, הוא לוקח חלק בוועדות להתחדשות עירונית של ארגון הקבלנים ת"א יפו והתאחדות הקבלנים הארצית ותורם מזמנו לקידום שינויי חקיקה חיוניים להגברת היתכנות של פרויקטים והסרת חסמים, המונעים הוצאתם אל הפועל.

רן מלאך // צילום: שי פרנקו רן מלאך // צילום: שי פרנקו
נגישות