אלי רוזנטל

מנכ"ל ארגון הקבלנים והבונים מחוז תל אביב והמרכז

אלי רוזנטל מכהן מזה כ- 14 שנים בתפקיד מנכ"ל הארגון הקבלנים הגדול בישראל. רוזנטל ידוע כמי שפועל במשך השנים להתרת חסמים שמקורם ברגולציה, ליצירת שינויים במדיניות ועדות התכנון וברשויות המקומיות לצורך קידום פרויקטים ולייצוג עמדתם של הקבלנים והיזמים בקרב מקבלי ההחלטות וקובעי המדיניות.

הוא נמצא בקשר ישיר וקבוע עם ועדות התכנון המקומיות והמחוזיות, לוקח חלק בישיבות ופגישות, ומוביל להעשרת הידע וההתמקצעות של הקבלנים והיזמים בישראל. הארגון תחת ניהולו של רוזנטל, הגדיל משמעותית את פעילותו ואת מספר חבריו וכן, ייסד את כנס הנדל"ן השנתי המוביל בענף, בו נוטלים חלק קובעי המדיניות. בכך, הפך רוזנטל את הארגון לגוף בעל משקל ויכולת הנעת תהליכים בשוק הנדל"ן.

רוזנטל חתום על הישגים אישיים רבים, היה שותף לגיבוש תוכנית המתאר לבת ים, משמש כמשקיף בוועדת התחדשות עירונית בעיריית תל אביב יפו, ומסייע באמצעות פעילותו לקידום מספר רב של פרויקטים, תוך מעורבות בדיונים, פתרון בעיות ומתן יעוץ והכוונה.

בין היתר, הארגון בהובלתו הניהולית היה מחלוצי תמ"א 38. בשנת 2006 קיים הארגון עשרות הדרכות וימי עיון בתחום, הקים את הוועדה להתחדשות עירונית, והוביל במהלך השנים לשינויים והתרת חסמים. בפעילותו זו תרם רוזנטל רבות לענף הנדל"ן ולתחום ההתחדשות העירונית בפרט.

שיתוף
אלי רוזנטל // צילום עופר עמרם אלי רוזנטל // צילום עופר עמרם
נגישות