נחמה בוגין

שמאית ומשפטנית "נחמה בוגין שמאות מקרקעין"

שמאית מקרקעין ומשפטנית מוסמכת במינהל עסקים, הקימה את משרדה בשנת 1991 והפכה לאחת המובילות בתחומה ולאוטוריטה מקצועית בכירה בענף הנדל"ן. בוגין מתמחה בקשת רחבה של תחומי התכנון והבנייה והיא הייתה מהראשונות לזהות את פוטנציאל ההתחדשות העירונית. היא בעלת ניסיון מצטבר של כ-20 שנה, הכולל ייעוץ וליווי שוטף למאות פרויקטים ומיזמים ברחבי הארץ ובהיקף מצטבר של למעלה מ-10,000 יח"ד לפינוי.

בוגין מתמחה בליווי הליכי פינוי בינוי בהיקפים גדולים, לרבות מתן חוות דעת לפי תקן 21, ומובילה פרויקטים רבים למימוש, היא מדורגת בין עשרת משרדי השמאות המובילים בישראל והייתה הישראלית הראשונה שמונתה כחברה בוועדה המייעצת של איגוד השמאים העולמי IVSC.

בין היתר, ידועה בוגין כפרשנית מובילה באמצעי התקשורת, כמרצה במכון להשתלמויות של לשכת עורכי הדין וגופים בכירים בארץ, אוניברסיטאות, כנסים, השתלמויות ועוד, והיא משמשת כמומחית מטעם בתי משפט וכבוררת. בוגין אף מלווה תהליכי חקיקה שונים בכנסת, ביניהם את חוק כביש ארצי לישראל, הרפורמה במנהל מקרקעי ישראל, תיקונים לחוקי הפקעות, רפורמה בחוק התכנון והבנייה ועוד.

בוגין מוכרת גם כמי שפעלה להגדרה מחדש של מקומו של השמאי בכלל ובפרויקטים של התחדשות עירונית בפרט, והצליחה לתרום לשינוי תפיסתי באשר לתפקידו ומעמדו של השמאי בישראל.

שיתוף
נחמה בוגין // יחצ נחמה בוגין // יחצ
נגישות