טליה שפירא

ייעוץ עסקי וליווי חברות בענף הנדל"ן

"העיסוק המתמיד בהקמת מחלקות ותחומי פעילות חדשים חייב אותי להיות מובילה, חדשנית ויצירתית כל פעם מחדש."

טליה שפירא הינה יועצת עסקית בכירה, מומחית בליווי חברות בענף הנדל"ן, התכנון והבניה, ובעלים של משרד בוטיק ליעוץ עסקי לחברות בענף הנדל"ן. מאז הוקם משרדה בשנת 2013, ייעצה וליוותה עשרות חברות בענף הנדל"ן והיא שותפת הסוד להצלחתם של מנהלים רבים בענף.
את דרכה המקצועית החלה טליה שפירא בענף התקשורת, במסגרתו הקימה וניהלה את מערך השותפים העסקיים בחברת בזק וכן את מחלקת שיווק ופיתוח מוצרים בחברת נטוויז'ן, והיתה שותפה להקמתה של חברת סטארט אפ גדולה. במקביל, טליה למדה מנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב, וסיימה את לימודיה בהצטיינות. בהמשך הדרך טליה פנתה לתחום הייעוץ העסקי והתמקדה בתחום הנדל"ן.
טליה שפירא למדה לעומק על מאפייניו הייחודיים של ענף הנדל"ן, האילוצים והמורכבויות שבו, השפעת הרגולציה על הענף, וכן את תהליכי הייזום, התחרות, הרישוי והתכנון.
הלמידה הזו, לצד הניסיון ארוך השנים בהקמת תחומי פעילות חדשים, נתנו לטליה את הכלים והכישורים להעמיד לרשות לקוחותיה כלי ניהול חיוניים וכן ייעוץ והכוונה מקצועיים המובילים את החברה שלהם להצלחה, צמיחה, יציבות ולהגדלת הרווח.

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה טליה שפירא:
"אומרים שלמילה הווה באנגלית, present, יש שתי משמעויות: הווה ומתנה. אני מאמינה במיקוד בהווה כדי למצות אותו הכי טוב שאפשר. לכן כל יום שבו אני הולכת בסיפוק לישון ומרגישה שהנעתי את הלקוחות שלי עוד צעד אחד קדימה, הוא יום של סיפוק שמביא אותי לקום גם למחרת בתשוקה לחיים, זו הגשמת החלום שלי."

איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"אמור לי מי חברך ואומר לך מי אתה': גם האנשים החזקים ביותר צריכים השראה. לכן חשוב שנבחר להקיף את עצמינו באנשים וחברים חכמים, מנוסים, שיש לנו מה ללמוד מהם. אלו מעוררים בנו השראה, הם מאמינים בנו, מפרגנים לנו, מאפשרים לנו להעז, לנסות, להתמודד לעבור מחסומים ולהצליח." 

נגישות