אדר' סיגי בארי

מתכננת הוותמ"ל

"חשוב לזכור ששיתופי פעולה ורתימת שותפים לפיתוח הם אלה שמניעים תהליכים אשר את פירותיהם נקטוף בעתיד"

אדר' סיגי בארי מכהנת כמתכננת הותמ"ל, המשמש כזרוע של הממשלה לקידום מהיר של תכנון ובניה לצרכי דיור. במסג ת תפקידה אחראית אדר' בארי בין היתר על קידום תכניות וליווי מקצועי של צוותי התכנון, ייצוג הותמ"ל בישיבות ובפורומים ממשלתיים; ועבודה מול ראשי רשויות מקומיות במטרה לגבש תוכניות לדיור.
בתפקידה הקודם שימשה אדר' סיגי בארי כמנהלת אגף פרויקטים לאומיים במנהל התכנון, בו קידמה שורה של תוכניות אסטרטגיות בתחומי התעסוקה, התחבורה ושימור מבנים.

את דרכה המקצועית החלה במשרדי אדריכלים, בארץ ובעולם,  מאנגליה ועד פיג'י, כשאל המגזר הציבורי הצטרפה מתוך מטרה להשפיע על סביבת החיים והמרחב.
אדר' סיגי בארי היא בעלת תואר ראשון באדריכלות ותואר שני בעיצוב אורבני.

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה אדר' סיגי בארי:
"אני מאמינה שכל פעולה בעולם התכנון מיועדת לשיפור איכות חיינו, ולכן החלום שלי הוא לצעוד בתוך המציאות התכנונית שהייתי חלק מלידתה ועיצובה. לחוות את מימושה ואת קהל האנשים החי בתוכה, ולחוש כיצד החלום התקדם לתכנון והתפתח למציאות המהווה את היום יום של האדם.  

 איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"הקדשתי חלק נכבד מחיי המקצועיים לעבודה במינהל התכנון, וזאת מתוך אמונה במגזר הציבורי, וביכולת להציב מטרות, לשאוף אליהן ולחולל את השינוי.
העולם לא מפסיק להתפתח והמציאות המשתנה לנו בין הידיים. על רקע זה חשוב להתמודד מקצועית עם נושאי תוכן. עלינו ללמוד מכל דבר, להיות קשובים למתרחש ולאתגר את עצמנו כל יום מחדש. חשוב לזכור ששיתופי פעולה ורתימת שותפים לפיתוח הם אלה שמניעים תהליכים אשר את פירותיהם נקטוף בעתיד. למעשה מדובר בכלים קריטיים להצלחה."

אדר' סיגי בארי // צילום: אסף אנטמן אדר' סיגי בארי // צילום: אסף אנטמן
נגישות