שרון פלד

בעלים ומנכ"לית של חברת שרון פלד ייעוץ והשמה

"זכות גדולה בשבילי להיות אמונה על החיבורים המתאימים בין העובדים למעסיקים בענף הנדל"ן. מבחינתי, זו תרומתי בדרכי שלי לבניית הארץ שאני כל כך אוהבת."

שרון פלד הינה בעלים ומנכ"לית של חברת שרון פלד ייעוץ והשמה, המתמחה באיתור, גיוס עובדים וייעוץ HR לענף הנדל"ן.
במשך כשני עשורים כיהנה שרון פלד כסמנכ"לית כספים ומשאבי אנוש בחברת בניה. במסגרת תפקידה ניהלה תקציבים ומחזורים כספיים בהיקפים גדולים, כל זאת תוך ניהול צמוד של ההון האנושי של החברה. היכרותה המעמיקה עם ענף הבניה והמקצועות השונים בו, הבנת הצרכים והמורכבויות של כל תפקיד, כמו גם זיהוי הצורך בפתרונות גיוס של חברות השמה חיצוניות, הובילו אותה – בעיצומה של הקורונה –  להקים חברה המתמחה בענף הנדל"ן ובייעוץ HR לחברות קטנות ובינוניות. מאז הוקמה החברה, היתה פלד אמונה על גיוסים לתפקידי מפתח בכמה מהחברות המובילות בענף.
היא בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בניהול משאבי אנוש.

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה שרון פלד:
"החלום שלי הוא להמשיך לגדול ולהתרחב בנושא הגיוסים בענף הבניה. מעבר לכך, עולם הבנייה הוא מרתק ומדי יום נפתחות הזדמנויות מעניינות ומאתגרות של שיתופי פעולה.
אני יודעת מהיכן התחיל המסע שלי , אבל לא יודעת לאן הוא יוביל אותי. אני קמה בכל בוקר בחדוות עשייה וזו זכות גדולה בשבילי להיות אמונה על החיבורים המתאימים בין העובדים למעסיקים. מבחינתי, זו תרומתי בדרכי שלי, לבניית הארץ שאני כל כך אוהבת."

איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"ההצלחה היא לא המפתח לאושר, אושר הוא המפתח להצלחה, אם אנו אוהבים את מה שאנחנו עושים- נצליח!"

נגישות